Dabar populiaru
Tiesiogiai
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 04 19, 12:19

Irena Starošaitė: „Pinigų leisti suknelėms neskubu – nebent padrąsina Žilvinas“

Kiekvieną savaitę muzikinis žaidimas „Aš matau tavo balsą“ kviečia ne tik sirgti už laidos dalyvį jo kelionėje link pagrindinio 10 000 Eur prizo, bet ir kartu pasvajoti, ką su šiais pinigais būtų galima nuveikti. Štai praėjusio sekmadienio žaidėjas Ernestas už 10 000 Eur įkurtų ypatingą, vertikaliai augantį braškių ūkį, žaidimo svečiai, muzikiniai detektyvai Džilda ir Orestas Vaigauskai visus pinigus investuotų į Džildą, o Irena Starošaitė svajotų apie motorinį pramoginį laivą.
Žilvinas Žvagulis, Irena Starošaitė
Žilvinas Žvagulis, Irena Starošaitė / LNK nuotr.

„Galėčiau jame ne tik pramogauti, bet ir keliauti, o gal net keliaujant jame pagyventi“, – svajonę išduoda Irena.

Šiaip yra labai taupi

Nors Ireną Starošaitę ir Žilviną Žvagulį galima vadinti tikromis Lietuvos žvaigždėmis, Irena prisipažįsta, kad ji niekada pernelyg nemėgo išlaidauti, rašoma LNK televizijos pranešime spaudai.

„Apsipirkinėju tik tada, kai tiksliai žinau, ko man reikia, visada pasveriu, apgalvoju. Todėl, jeigu Žilvinas neis su manimi kartu per parduotuves ir nesakys, nepadrąsins: „va tau šito reikia, šitos suknelės reikia, gal pasiimk ir šitą“, aš tikrai išeisiu tik su būtiniausiais daiktais“, – apie tai, kuris šeimoje yra šiek tiek išlaidesnis, išsiduoda atlikėja.

Paklausus, ar visgi yra sritis, kurioje Irena kartais leidžia sau ir nepataupyti, Irena nusišypso: tai yra kelionės.

„Labai mėgstu keliauti, todėl jeigu jau klausiate, kur mielai išleisčiau pinigus, tai būtų ne drabužiai, ne daiktai, o atostogos kurioje nors šalyje“, – sako ji.

Svajojo turėti žirgą

Pasiteiravus, ar pati Irena kada nors turėjo neįprastų svajonių, kurioms įgyvendinti būtų reikėję didesnių investicijų, atlikėja neslepia, kad tokių tikrai būta, tačiau jos žlugo net ne dėl finansinių priežasčių.

LNK nuotr./„Aš matau tavo balsą“
LNK nuotr./„Aš matau tavo balsą“

„Pamenu, tada jau dainavau ir nusprendžiau mokytis jodinėti: žirgai traukė mane nuo pat vaikystės, buvau jau tai bandžiusi, netgi susilaužiusi ranką, tačiau vis tiek norėjau vėl pabandyti. Taigi važinėjau į Belmontą, domėjausi šituo sportu, netgi domėjausi, kiek kainuotų turėti ir išlaikyti žirgą, kaip reikėtų jį prižiūrėti. Tačiau taip nutiko, kad kelis sykius nuo žirgo itin skaudžiai ir pavojingai nukritau ir kažkaip išsigandau, sustojau. Vėliau taip ir nebegrįžau – nežinau, ar dėl motinystės, ar dėl amžiaus atsirado savisaugos instinktas, atsakomybė, tad nebeišdrįsau pabandyti vėl“, – prisimena Irena, tačiau papildo, kad netapusi jojike, ji spėjo tapti kapitone – turi išsilaikiusi teises valdyti nedidelę vandens transporto priemonę.

„Labai svajoju nusipirkti, tarkime, motorinį pramoginį laivą ir jame ne tik pramogauti, bet ir pagyventi: juk taip keliaujant laive galima ir nakvoti – labai romantiška“, – svajoja idėjų nestokojanti moteris.

Linkusi suteikti antrą šansą

Žirgai, laivai, scena – nors ir akivaizdu, kad Irena mėgsta adrenaliną, azartiškoje laidoje „Aš matau tavo balsą“, sprendimus ji priiminėjo labai ramiai ir atsargiai, neskubės teigti, kad kažkuris laidos dalyvis tikrai meluoja.

„Matyt, kad ne veltui mano Zodiako ženklas Svarstyklės: visada sveriu situaciją, viską permąstau, neskubu daryti išvadų, esu linkusi žmonėms suteikti antrą šansą. Tik nežinau, ar visada man tai į naudą“, – juokiasi Irena ir papildo, kad šiaip į žaidimą įsitraukė visa galva.

„Labai, labai įdomus žaidimas, labai vykęs, toks kitoks, originalus formatas, visada jį žiūriu namie, o pačiai sudalyvauti buvo be galo smagu ir tikrai nelengva atspėti, kuris dainininkas geras, o kuris blogas!” – prisipažįsta scenos profesionalė.

Kita „Aš matau tavo balsą“ laida – šeštadienį 19:30 val. per BTV.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką