15min be reklamos
2011 11 07, 11:33

Irmos Jurgelevičiūtės arogancija Londone

Naujausiais LNK laidos „Kažkas atsitiko“ duomenimis, Irma Jurgelevičiūtė vis dažniau lankosi Londone nepaisydama to, kad yra kaltinama vagystėmis ir šiuo metu vyksta teismų maratonas. Šį faktą TV laidai patvirtino ir Irmos advokatas Vytautas Sirvydis.
Irmos Jurgelevičiūtės byla
Irma Jurgelevičiūtė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Populiaraus Londono naktinio klubo „Raduga“ savininkai Maksas ir Kotryna patvirtino, kad Irma čia – iš tiesų dažnas svečias. Žvaigždė čia pramogauja ir koncertuoja lietuvių pamėgtuose klubuose ir restoranuose.

Kartą Maksas ir Kotryna dainininkę apgyvendino savo namuose. Irma į Londoną atvyko kaip tikra žvaigždė. Su draugėmis ir asmenine kirpėja, kuri rūpinosi jos šukuosena. Maksas ir Kotryna Irmai stengėsi įtikti visais įmanomais būdais, tačiau tai padaryti nebuvo paprasta...

„Mes stengiamės kiekvieną atlikėją sutikti kaip draugą, kaip gerą pažįstamą, nusivesti į kokį ypatingą restoraną, kad jam liktų teigiami įspūdžiai. Su visais sutariame puikiai. O su Irma santykiai neliko šilti. Ji stengiasi vadovauti, tu turi pildyti jos norus, ir visą savaitę turi būti visi planai pagal ją.”

Įnoringi žvaigždės norai ir konfliktai su svetingais tautiečiais laidoje „Kažkas atsitiko“ pirmadienį 20.15 val. per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką