Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Iš Egipto grįžę lietuviai vietoj lagaminų gavo „Kito kampo“ aktorių šakotį

Iš Hurgados grįžusius, lietuvybės išsiilgusius atostogautojus Vilniaus oro uoste sustabdė tautinėmis juostomis pasidabinę teatro „Kitas kampas“ aktoriai.
Iš Egipto grįžtančių lietuvių sutiktuvės
Iš Egipto grįžtančių lietuvių sutiktuvės / „Vilnius Comedy Fest“ nuotr.

„Mes jūsų laukėm ir jūs vėl grįžot į mylimą žemelę Lietuvėlę, kur lietūs lyja, kur molį parduoda už durpių kainą“, – ką tik nusileidusius poilsiautojus su dainomis sutiko teatro „Kitas kampas“ aktoriai.

Ir benukabinantiems nosis dėl staiga užklupusios šaltos lietuviškos žiemos iškart pridūrė: „Nebejuokinkit, nėra kada liūdėt, ateikit į tarptautinį komedijų festivalį „Vilnius Comedy Fest“ ir ištirpdykit ledus savo griausmingu juoku.“

Tokių sutiktuvių su staigmenomis ir dovanomis festivalio organizatoriai iki renginio pradžios sausio pabaigoje žada ir daugiau. Kur ir kokios jos bus, neišduoda, bet yra tvirtai pasiryžę juoku ir gera nuotaika ištirpdyti ledą ir sniegą.

Kaip iš atostogų grįžusius lietuvius pasitiko „Vilnius Comedy Fest“ organizatoriai, žiūrėkite čia:

VIDEO: Vilnius Comedy Fest. SUTIKTUVĖS ORO UOSTE

Tarptautinis komedijų festivalis „Vilnius Comedy Fest“ organizuojamas jau antrus metus iš eilės. „Compensa“ koncertų salėje sausio 21-24 dienomis vyksiančio renginio programoje – vien tik aukščiausios klasės humoras.

Sausio 21 dieną festivalį atidarys improvizacijos teatras „Kitas kampas“. Sausio 22-ąją – vienos geidžiamiausių humorisčių pasaulyje Ginos Yashere standupas.

Sausio 23-ąją bus galima išvysti vienintelį žmogumi-orkestru vadinamo Michel Lauzière pasirodymą Lietuvoje. Sausio 24 dieną festivalio lankytojų laukia net du pasirodymai. Vienas jų skirtas specialiai šeimoms. Tai talentingo, išradingo, nuotaikingo ir netradicinio mimo Daniel Mime šou. Lotynų muzikos ritmais, žongliravimu ir šokiais festivalį uždarys trio „Olé!“.

Bilietais į festivalį prekiauja „Bilietai.lt“

VIDEO: Vilnius Comedy Fest. SUTIKTUVĖS ORO UOSTE

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Reklama
Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius