Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2012 07 24, 10:18

Iš iliuzionistų olimpiados grįžęs Mantas Wizard: „Patekau į geriausiųjų dešimtuką“

Iliuzionistas Mantas Wizard (27) kaip niekada laimingas. Liepos mėnesį iš Blakpule, Didžiojoje Britanijoje, vykusios iliuzionistų olimpiados grįžęs vaikinas ne tik iki šiol mena pokalbius su garsiausiais pasaulio magais, bet ir gali išdidžiai pareikšti, jog Lietuvos vardas magijos pasaulyje tikrai nuskambėjo.
Mantas Wizard
Mantas Wizard / Gretos Skaraitienės nuotr.

Didžiojoje Britanijoje Mantas praleido savaitę, čia jis nesėdėjo viešbučio kambaryje be paliovos repetuodamas firminį „Svynio Todo“ numerį, o bendravo su kolegomis iš viso pasaulio.

Magų triukai – iš arti

„Garsiausi magai dirbo su nedidele iliuzionistų grupele ir atskleidė jiems kai kurių savo triukų paslaptis. Aš pats išmokau daug dalykų – aktorinio meistriškumo, bendravimo su publika, triukų, – su Žmonės.lt skaitytojais kelionių įspūdžiais dalijosi M.Wizard. – Galėjau iš arti pamatyti, kaip atlikti triuką, kad moteris skraidytų.“

Asmeninio archyvo nuotr./Mantas Wizard su garsia Ukrainos iliuzioniste, Lisos Minelli antrininke Kristina Melnik
Asmeninio archyvo nuotr./Mantas Wizard su garsia Ukrainos iliuzioniste, Lisos Minelli antrininke Kristina Melnik

Pasak Manto, magai vieni iš kitų mokosi jau tūkstančius metų, nes pasaulyje nėra nei vienos mokyklos, kuri mokytų iliuzijos meno.

„Pats mačiau, kaip per vieną žingsnį nuo manęs magas į orą pakėlė moterį. Tai yra jo išradimas ir šią paslaptį jis parduoda už 10 tūkst. eurų, o paprastas triukas su kortomis gali kainuoti tik 5 eurus“, – triukų kainas atskleidė jaunasis iliuzionistas, tačiau perspėjo, kad nusipirkus triuką, jį dar reikia įsisavinti. Juk nusipirkęs smuiką, iš karto smuikininku netapsi.

Paklaustas, ar nesusigundė nusipirkti garsųjį skraidančios moters triuką, M.Wizard prisipažino – buvo apie tai pagalvojęs, tačiau dėl to turėtų parduoti savo automobilį.

„Nors mano iliuzijos menas nėra plati sritis, tačiau tam aukoju visą savo gyvenimą, o šiai olimpiadai išleidau ir savo, ir tėvų santaupas“, – atviravo vienas garsiausių šalies iliuzijos meno atstovų.

Pašnekovas taip paaiškino, kodėl neturi nei vienos nuotraukas iš iliuzionistų čempionato užkulisių. Pasirodo, juose filmuoti ir fotografuoti draudžiama, kad kolegoms ir paprastiems mirtingiesiems nepaaiškėtų magiškos triukų paslaptys.

Pateko tarp geriausiųjų

Pirmą kartą iliuzionistų čempionate dalyvavęs Lietuvos atstovas gėdos nepadarė. Pirmas blynas neprisvilo ir neoficialiais duomenimis Mantas pateko tarp 10 geriausiųjų. „Aš pasirodžiau penktadienį, liepos 13 dieną, kuomet buvo rodomi geriausi čempionato triukai. Džiaugiuosi, kad organizatoriai taip gerai įvertino mano pasirodymą“, – su pasididžiavimu kalbėjo M.Wizard.

O dabar, kai didieji vasaros darbai pasibaigė, vaikinas visą dėmesį skirs poilsiui. Juk po didelių pokyčių asmeniniame ir profesiniame gyvenimuose, reikia skirti laiko ir sau.

„Štai rugsėjį manęs ir vėl laukia viešnagė Ispanijoje, kur pasirodysiu su nauja savo asistente. Iliuzionistų čempionate su Karolina (buvusia mergina ir asistente – aut.) pasirodėme paskutinį kartą ir gražiai ir bei tvarkingai pasukome skirtingais keliais“, – pokalbį užbaigė Mantas.

Asmeninio archyvo nuotr./Mantas Wizard su orų mergaite Karolina Liukaityte (kairėje)
Asmeninio archyvo nuotr./Mantas Wizard su orų mergaite Karolina Liukaityte (kairėje)

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką