Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Iš madingo vakarėlio išprašyta Jolanta Leonavičiūtė: „Nežinojau, kad esu juodajame sąraše“

Ketvirtadienio vakarą Vilniuje vykęs prabangus vakarėlis ne visiems paliko smagius atsiminimus. Į Rasos Arlauskienės ir Manto Petruškevičiaus organizuotą šventę „S.Pellegrino together with Vogue Italia“ atvykusi Jolanta Leonavičiūtė buvo išprašyta lauk.
Eglė Veršininienė ir Jolanta Leonavičiūtė
Eglė Veršininienė ir Jolanta Leonavičiūtė / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Jolanta čia nepageidaujama, o jos pavardė yra vadinamajame „juodajame sąraše“. Tokius žodžius atėjusi įrenginį išgirdo televizijos projektų dalyvė.

Vakarėlyje J.Leonavičiūtė apsilankė su bičiule Egle Veršininiene, kuri buvo gavusi dvigubą kvietimą. Ji Jolantą pakvietė vykti kartu.

Atėjusios į barą, kur vyko prabangus vakarėlis, jos kaip ir kiti svečiai įsiamžino prie kieme stovėjusios fotosienelės, o vėliau pakilo į antrą aukštą, kur vyko šventė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Išsipuošusios damos ir džentelmenai rinkosi į stilingą mados vakarėlį Vilniaus centre

Tačiau netrukus prie jų priėjo organizatoriai ir užsiminė, kad Jolantos vardas yra tarp nepageidaujamų svečių.

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Mados vakarėlio akimirka
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Eglė Veršininienė ir Jolanta Leonavičiūtė

„Net nenutuokiau, kad esu „juodajame sąraše“. Nežinau, kas jį sudarinėja. Niekada nesibraunu į svetimą teritoriją ir jokiais būdais nebūčiau ėjusi ten, jei būčiau žinojusi situaciją. Taigi, tyliai išėjome iš ten“, – Žmonės.lt kalbėjo Jolanta.

Ši situacija neliko nepastebėta ir renginio svečių. Internete pasirodė komentarų, kad skandalingą praeitį turinčiai Jolantai tokiuose vakarėliuose – ne vieta.

J.Leonavičiūtė neslepia apmaudo dėl tokios reakcijos internete. „Juk visuomet galima viską išspręsti žmogiškai, o ne rašyti viešoje erdvėje menkinančius įrašus. Turbūt žmonės jaučiasi pranašesni menkindami kitus“, – svarstė ji.

Žmonės.lt susisiekė ir su renginį organizavusia Rasa Arlauskiene. Pasak jos, panašias situacijas tenka spręsti retai ir jos labai nemalonios, tačiau viešnią teko išprašyti dėl kelių priežasčių.

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Mados vakarėlio akimirka
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Rasa Arlauskienė

„Kiekvienas renginys turi užsakovus, su kuriais tenka derinti atvyksiančių sąrašą. Dėl šios priežasties kvietimuose visuomet būna įrašytas prašymas patvirtinti savo ir drauge apsilankysiančio svečio dalyvavimą. Turime žinoti ir ką kviestas žmogus su savimi atsiveda. Eglė gavo kvietimą, tačiau neužsiregistravo, nebuvo užregistruota ir Jolanta“, – Žmonės.lt sakė R.Arlauskienė.

Tačiau tai nebuvo vienintelė priežastis jas išprašyti iš renginio. Organizatoriai sakė nepageidavę, kad atėjusių svečių sąrašuose būtų J.Leonavičiūtės pavardė.

„Ši situacija man pačiai nemaloni. Tačiau tokios vakarėlių taisyklės“, – Žmonės.lt sakė R.Arlauskienė.

Visą R.Arlauskienės komentarą rasite ČIA.

Netrukus J.Leonavičiūtės stojo ginti ir verslininkė Daina Bosas. Savo socialinio tinko paskyroje ji retoriškai klausė: „Klausimas pasvarstymui: ar viešnią būtų isprašę, jei būtų atėjusi su žinoma antra puse – verslininku, politiku, krepšininku? Kartais susidaro įspūdis, kad kritikuojami tie, kurie patys negali apsiginti.“

Visą D.Bosas komentarą rasite ČIA.

Kaip vertinate situaciją, į kurią pateko Jolanta?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius