Dabar populiaru
Publikuota 2015 01 03, 22:32

Iš „Šok su manimi“ iškrito Agness Landau ir Justas Žilinskas: pora jau kurį laiką pykosi

Šeštadienio vakarą projekte „Šok su manimi“ vėl buvo karšta – šokiai, kritika bei dalyvių emocijos liejosi per kraštus. Aštuonios poros darė viską, kad galėtų tęsti savo dalyvavimą projekte, tačiau likimas lėmė, kad daugiausia balsų sulaukė Sandra Žutautienė ir Ernestas Monginas, o štai mažiausiai surinkusiems Agness Landau ir Justui Žilinskui teko atsisveikinti su projektu.
Agness Landau ir Justas Žilinskas
Agness Landau ir Justas Žilinskas / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Agness Landau ir Justas Žilinskas
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Agness Landau ir Justas Žilinskas

„Taip ir maniau, kad iškrisiu, nes jau kurį laiką pykomės. Šią laidą aš nebuvau savimi, elgiausi pati sau neįprastai. Buvau pikta jau užkulisiuose, nes man nepatiko mano drabužiai, plaukai, šokio daina. Su tokiu nusiteikimu ir nepavyko gerai sušokti. Atsirado įtampa. Geriau iškristi dabar, nes jeigu būčiau likusi, būtų reikėję keisti man partnerį“, – Žmonės.lt iškart po iškritimo sakė Agness.

A.Landau atviravo, kad jau kurį laiką tarp jos ir partnerio tvyro įtampa: nepavyksta susitarti dėl šokio idėjos, muzikos, sceninių drabužių.

„Projekte turėjau tik vieną konkurentę – save pačią. Šįkart man nepavyko savęs įveikti, todėl ir iškritau“, – pridūrė ji.

Vis dėlto Agness patikino, kad iškritusi neliūdi ir džiaugiasi, kad pavyko pramokti šokti ir susirasti naujų draugų. „Aš jus dar nustebinsiu, laukite staigmenų“, – intrigavo ji.

Laidoje taip pat varžėsi ir kitą šeštadienį ant parketo suksis „Mis Lietuva 2013“ Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė ir Vytautas Viluckis, dainininkė Monika Linkytė ir Justas Bareišis, modelis Jolanta Leonavičiūtė ir Marius Gaižauskas, dainininkas Martynas Kavaliauskas ir Renata Gramauskaitė, šuolių į vandenį čempionas Ignas Barkauskas ir  Jomantė Dapkevičiūtė, „TV pagalbos“ gelbėtoja Sandra Žutautienė ir Ernestas Monginas, vestuvių organizatorius rekordininkas Remigijus Žiogas ir Lina Diktanaitė.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką