15min be reklamos
Publikuota 2010 12 14, 11:40

„Išsipildymo akcija 2010“: suaukota 200 tūkstančių litų, TV3 žiniose – akcijos ligoniukų istorijos

Aštuntajai TV3 ir SEB banko „Išsipildymo akcijai“ geros valios žmonės trumposiomis žinutėmis, skambučiais ir pervesdami pinigus į akcijos sąskaitą jau suaukojo 200 tūkstančių litų.
TV3 žinių vedėjai
TV3 žinių vedėjai / TV3 nuotr.

Už juos globos namų mažyliams bus taisomi dantukai, tikrinama rega, perkami akinukai, sunkiai sergantiems vaikams bus kompensuojamos papildomos reabilitacijos programos – masažai, mankštos, gydomieji baseinai. Taip pat bus perkamos būtiniausios reabilitacinės priemonės globos namams. Nebus pamiršti ir tėvelius turintys vaikučiai – tikro stebuklo šiuo metu laukia ypač sunkiai sergantys ligoniukai, kuriems reikalinga speciali pagalba ir didelės lėšos. Kaip tik jų istorijas TV3 žiūrovai gruodžio 18–25 dienomis matys 18.45 val. TV3 Žiniose.

Čia sužinosime kokio stebuklo laukia prieš dvejus metus po automobilio ratais patekusi trylikametė Brigita iš Druskininkų; išgirsime atopiniu dermatitu, bronchine astma ir alerginiu rinitu sergančio dvylikamečio Tomuko istoriją; vienuolikos metų Gabijai diagnozuotas retas Larono sindromas, pasireiškiantis augimo sutrikimu, o vieninteliai, galintys padėti vaistai metams kainuoja apie 40 tūkst. eurų; devynerių Tautvydas negali pats nei valgyti, nei sėdėti – paslaptingąja liga jis serga nuo kūdikystės, o jo tėveliai viliasi, kad kada nors liga bus perprasta, atsiras efektyvūs vaistai, kurie sugrąžins vaikui visavertį gyvenimą; Panevėžyje gyvenanti aštuonerių Kornelija jau kone penkerius metus serga jaunatviniu idiopatiniu artritu, o gydytojai teigia, jog mergaitei būtinas nenutraukiamas trejų metų gydymas, todėl šių vaistų kaina siektų apie 75 tūkst. litų; skirtiguose Lietuvos kampeliuose gyvena dvi devynmetės – Kamilė ir Asta. Mergaites vienija ta pati nelaimė – abi jos patyrė sunkių veido ir viso kūno nudegimų; netikėtai ūminės formos encefalopolineuropatija susirgęs šešiametis Deividas patyrė komą. „Išsipildymo akcijos“ pagalbos reikės ir Kelmės rajone gyvenančiai Redai, kuri viena augina šešis vaikus. Sudegus namui, šeima glaudžiasi apleistos fermos pastate. Visos jų pajamos – pašalpos už vaikus.

Antrą Kalėdų dieną, gruodžio 26-ąją, 19.00 val. mažųjų ligoniukų, taip pat ir visų geros valios žmonių, lauks ne tik svajonių išsipildymo akimirka, o ir kasmetis „Išsipildymo akcijos“ aukojimo telemaratono finalas per TV3 – įspūdingas muzikinis kino filmas „Kalėdų pasaka“ su garsiausiomis šalies muzikos, šokio ir scenos žvaigždėmis, grupėmis: su „69 danguje“, „Kastaneda“, „Studentėmis“, „Tina dance“, „Neo“, TV3 projekto „Šok su manimi“ komanda – Vytautu Šapranausku, Jurijumi Smoriginu, Ona Kolobovaite ir Andriumi Butkumi, TV3 laidos „Dar pažiūrėsim“ talentais Audriumi Bružu, Rimante Valiukaite ir Ramūnu Cicėnu, dainininkais Deiviu, Česlovu Gabaliu, Linu Adomaičiu, Lina Joy, Neringa Čereškevičiene, Liudu Mikalausku, Laima Lapkauskaite, Pauliumi, Žilvinu Žvaguliu, TV3 serialo „Naisių vasara“ aktoriumi Aurimu Žviniu, kolektyvu „Sare Roma“, Kauno choru, „Tina dance“ ir „YVA“ studijos vaikais, vaikų pop choru „O lia lia“ ir kitais.

Paaukoti vaikams šiemet geros valios žmonės gali telefonu – skambindami arba siųsdami SMS žinutes su žodžiu VAIKAMS trumpaisiais numeriais 1890 (auka 2 Lt), 1891 (auka 5 Lt), 1892 (auka 10 Lt), pervesdami internetu www.aukok.lt – auka neribojama. Telekomunikacijų operatoriai Bitė Lietuva, Omnitel, Tele2, TEO LT, Mediafonas ir Lintel ir šiemet atsisakė administravimo mokesčio už akcijos žinutes ir skambučius, tad visi suaukoti pinigai atiteks vaikams iš globos įstaigų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką