2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Išsipuošusios damos ir džentelmenai rinkosi į stilingą mados vakarėlį Vilniaus centre

Vasarai pasibaigus į miestus grįžo madingi vakarėliai. Ketvirtadienio vakarą stiliaus ikonos ir mados džentelmenai Vilniuje rinkosi į barą „Vanille Lounge“.
Jolanta Sadauskienė, Audronė Bunikienė, Asta Valentaitė, Ernestas Butrimas su žmona Jurgita, Rasa Arlauskienė, Mantas Petruškevičius
Jolanta Sadauskienė, Audronė Bunikienė, Asta Valentaitė, Ernestas Butrimas su žmona Jurgita, Rasa Arlauskienė, Mantas Petruškevičius / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Temos: 2 Laisvadienis Mada
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Mados vakarėlio akimirka
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Jolanta Leonavičiūtė (dešinėje)

Čia vyko neeilinis, Rasos Arlauskienės organizuotas, renginys, kuriame visas dėmesys buvo skirtas madai, gardžiam maistui ir prašmatniam, stilingam ir smagių nuotykių kupinam gyvenimo būdui.

„S.Pellegrino together with Vogue Italia“ – taip vadinosi žinomus pramogų ir verslo pasaulio atstovus subūręs vakarėlis.

Baro erdvė išties atrodė prašmatniai. Salę puošė didžiulės raudonų rožių puokštės, kuriomis pasirūpino stilistas Mantas Petruškevičius.

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Mados vakarėlio akimirka
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Mantas Petruškevičius, Natalija Martinavičienė
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Mados vakarėlio akimirka
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Agnė Byčiūtė-Janksauskienė (kairėje)

O vakarėlio aprangos kodą padiktavo mados žurnalas „Vogue”. Atvykę į renginį svečiai turėjo galimybę pirmieji išvysti tiesiai iš Italijos pristatytą naujausią žurnalo numerį.

Tarp vakaro svečių buvo galima sutikti stilistę Astą Valentaitę, galerininkę Danguolę Stachurą, aktorių Aistį Mickevičių, dizainerius Audronę Bunikienę, Egidijų Sidarą, modelius Karoliną Meschino, Simoną Starkutę, papuošalų kūrėjas Nijolę Martinavičienę, Agnę Byčiūtę-Janksauskienę ir daugelį kitų.

Renginio nepraleido ir retai panašiuose vakarėliuose sutinkamas Kristinos Brazauskienė sūnus Ernestas Butrimas su žmona Jurgita.

Susirinkusieji ragavo gurmaniškų, šefo iš Latvijos patiektų užkandžių, gaivinosi specialiai šiam vakarui parinktais kokteiliais.

Daugiau vakarėlio akimirkų – nuotraukų galerijoje:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką