Išskirtinis golfo turnyras sutraukė žinomus žmones: tarp jų – I.Burlinskaitė su L.Vaisieta

Šeštadienio popietę Vilniuje vyko išskirtinis golfo turnyras, į kurį suplūdo ne tik šio sporto profesionalai ir mėgėjai, bet ir būrys pramogų pasaulio žvaigždžių.
„Kempinski“ golfo turnyras
„Kempinski“ golfo turnyras / Artūro Šostako nuotr.
Temos: 2 Golfas Kempinski

Šeštadienio popietę prabangus penkių žvaigždučių viešbutis „Grand Hotel Kempinski Vilnius“ surengė „Kempinski“ golfo turnyrą. Golfo turnyre dalyvavo 88 golfo žaidėjai (profesionalai ir mėgėjai), tarp kurių ir pats viešbučio savininkas Marius Jakulis Jason, kuris tarė sveikinimo žodį, davusį golfo turnyro startą, rašoma pranešime spaudai.

Artūro Šostako nuotr./„Kempinski“ golfo turnyras
Artūro Šostako nuotr./„Kempinski“ golfo turnyras

Golfo žaidėjai varžėsi dėl 16 prizinių vietų ir pagrindinio prizo, kurį rėmė „Turkish Airlines“ avialinijos – prabangus savaitgalio poilsis dviems Turkijoje, į kurį įeina dvi viešnagės „Kempinski Hotel The Dome Belek“ viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ ir 18 duobučių golfo žaidimas „Antalya Golf Club“, skrendant verslo klase Vilnius-Antalija-Vilnius su „Turkish Airlines“ avialinijomis.

Prasidėjus turnyrui, kol profesionalūs žaidėjai varžėsi dėl prizinių vietų, renginyje susirinkę žinomi pramogų pasaulio veidai ir partneriai turėjo progą patys išmokti žaisti golfą su profesionaliais golfo klubo treneriais: išmėginti pagrindinius golfo elementus – smūgiavimą bei ridenimą, ir sužinoti pagrindines golfo taisykles bei etiketą.

Artūro Šostako nuotr./„Kempinski“ golfo turnyras
Artūro Šostako nuotr./„Kempinski“ golfo turnyras

Renginyje dalyvavo nuomonės formuotojai Indrė Burlinskaitė su vyru Liudu Vaisieta, socialinių tinklų turinio kūrėjai Inidė Jasnauskaitė, Osvaldas Jonaitis ir Kamilė Kanapeckaitė, žurnalistės ir TV laidų vedėjos Gintarė Gūrevičiūtė ir Ugnė Siparė, dainininkė Ingrida Martinkėnaitė, prekės ženklo „Step by Step“ įkūrėjos seserys Steponavičiūtės, žinomas renginių vedėjas Tomas Legenzovas bei kiti svečiai.

Artūro Šostako nuotr./„Kempinski“ golfo turnyras
Artūro Šostako nuotr./„Kempinski“ golfo turnyras

Turnyro organizatorius svečius pasitiko „Kempinski lounge“, kur besimėgaujant karštais gėrimais ir macarons sausainiais, buvo galima išgirsti apie viešbučių tinklą ir sudalyvauti loterijoje bei laimėti nepamirštamas patirtis viešbutyje.

Golfo klubo terasoje nuotaiką kūrė DJ atliekama muzika, o svečiai kviesti įsiamžinti ne tik prie fotosienelės, tačiau ir šalia „Kempinski“ logotipu pažymėto golfo automobilio.

Turnyrui pasibaigus, ją vainikavo apdovanojimų ceremonija. Buvo paskelbti 16 prizininkų, kuriems įteikti vardiniai „Kempinski“ trofėjai. Laimėtojai buvo apdovanoti „Grand Hotel Kempinski Vilnius“ įsteigtomis dovanomis – išskirtinėms patirtimis viešbutyje: penkių žvaigdžučių viešnage, savaitgalio „brunchu“ su gyva pianino muzika, karališka Popietės arbatos ceremonija ir apsilankymu „Kempinski The Spa“ baseinų ir pirčių komplekse.

Artūro Šostako nuotr./„Kempinski“ golfo turnyras
Artūro Šostako nuotr./„Kempinski“ golfo turnyras

Prizinėms vietoms dovanas paruošė ir partneriai: stipriausi Lietuvoje žuvų taukai „Fjord Strong Omega-3“, mados žurnalas „L'Officiel Lithuania“ padovanojo po išskirtinį rugsėjo mėnesio numerį, o renginio burbuliukų partneris „Acala“ dovanojo po 75 cl butelį, tuo tarpu pagrindinio prizo laimėtojui įteikdamas 1,5 l butelį.

Turnyro partneris „Letsinvest“ įsteigė papildomą prizą – 700 Eur vertės „Garmin“ laikrodį, kurį galėjo laimėti golfo žaidėjas, nugalėjęs papildomoje rungtyje.

Fotogalerija:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką