Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 18, 16:30

Ištekėjo buvusi „Ryto“ šokėja Sigita Belickaitė: vyriausią sesę sveikino ir Dalia

Saulėtą ketvirtadienį sostinėje vestuves iškėlė „O, Sportas“ reporterė, buvusi „Ryto“ šokėja Sigita Belickaitė ir jos mylimasis Gintaras Toločka. Mylimieji lemtingą „taip“ vienas kitam ištarė po trejų metų draugystės.
Sigita Belickaitė su seserimis Dalia, Aušrine ir Ieva
Sigita Belickaitė su seserimis Dalia, Aušrine ir Ieva / Juliaus Kalinsko ir asmeninio albumo nuotr.

Prieš metus prie altoriaus žengė laidų vedėja ir nuomonės formuotoja Dalia Belickaitė, o ketvirtadienio popietę šiam svarbiam žingsniui pasiryžo ir vyriausia iš garsiųjų sesių Sigita.

Savo meilę ji su Gintaru Toločka taip pat nutarė įtvirtinti prieš Dievą, tam pasirinko Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčią.

„Prieš trejus metus pirmą kartą vienas kitam nusišypsojome, o dabar prisieksime šypsotis vienas kitam visą gyvenimą“, – pasidžiaugti gražia akimirka kvietė sporto laidų reporterė ir nekilnojamojo turto investicijų konsultantė S.Belickaitė.

Pasveikinti jaunųjų atvyko būrys artimųjų, bičiulių ir kolegų. Tarp svečių – ir šiuo metu pirmagimio su vyru, krepšininku Edvinu Šeškumi besilaukianti Sigitos sesuo Dalia Belickaitė, „taip“ mylimajam ištarusi 2021-ųjų liepą Birštone vykusios ceremonijos metu.

Kiek anksčiau Sigita portalui 15min pasakojo savo vestuvių laukianti pakilia nuotaika.

„Jau po mergvakario sakiau, kad labai džiaugiuosi, jog turiu tiek daug fainų, gerų draugų, su kuriomis galėsiu paminėti vestuvių dieną. Nesijaudinu, bet jaudulys gal ateis artėjant tai dienai, – teigė S.Belickaitė. – Kadangi jaučiuosi užtikrinta šiuo sprendimu, jaudulio nėra daug, bet tikiu, kad kai reikės eiti link altoriaus, širdelė virpės.“

Asmeninio archyvo nuotr./Sigitos Belickaitės mergvakario akimirka
Asmeninio archyvo nuotr./Sigitos Belickaitės mergvakario akimirka

Primename, kad rugpjūčio 8-ąją Sigita siautulingai atšventė savo mergvakarį. Tuomet kalbėdama su 15min teigė, kad visa šventė buvo staigmena. Savaitę prieš mergvakarį ji gavo kvietimą su atributais – blizgančia suknele, akiniais, „bride to be“ (liet. būsima nuotaka) lankeliu, segtuku. Buvo parašyta, kur ir kada būti pasiruošusiai, ką pasiimti.

Asmeninio archyvo nuotr./Sigitos Belickaitės mergvakario akimirka
Asmeninio archyvo nuotr./Sigitos Belickaitės mergvakario akimirka

Visgi vienas dalykas Sigitai nebuvo netikėtas – šventės svečiai. „Buvau pasakiusi iš anksto, kokias drauges norėčiau matyti mergvakaryje, tai maždaug žinojau, kiek mūsų bus“, – teigė pašnekovė ir patikslino, kad iš viso dalyvavo apie penkiolika merginų.

Mergvakaris turėjo ir savo temą. Ji buvo sukurta pagal Kalifornijoje vykstantį festivalį „Coachella“ ir paredaguota, kad tiktų Sigitai – „Sigoachella“. Merginos pusryčiavo pas mamą, važinėjo bagiais, o vėliau šventė persikėlė į sodybą, kur vyko orientacinės varžybos ir S.Belickaitę itin nustebinęs mafijos žaidimas.

Asmeninio archyvo nuotr./Sigitos Belickaitės mergvakario akimirka
Asmeninio archyvo nuotr./Sigitos Belickaitės mergvakario akimirka

Kadangi Sigita nevalgo mėsos, merginos taip pat pasirūpino, kad būtų vegetariško maisto, tiesa, viską gaminosi pačios.

Sigitos Belickaitės mergvakario akimirkos – galerijoje:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką