Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2015 09 11, 10:31

Jolantą Leonavičiūtę iš renginio išprašiusi Rasa Arlauskienė: „Nesijaučiu gerai, bet tokios taisyklės“

Vilniuje ketvirtadienio vakarą vykęs madingas renginys „S.Pellegrino together with Vogue Italia“ dar ilgai nebus pamirštas. Bene labiausiai aptarinėjama vakaro tema tapo televizijos projektų dalyvės Jolantos Leonavičiūtės pasirodymas.
Rasa Arlauskienė
Rasa Arlauskienė / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Eglė Veršininienė ir Jolanta Leonavičiūtė
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Eglė Veršininienė ir Jolanta Leonavičiūtė

Viešnia į renginį atvyko nekviesta. Kartu su kvietimą dviem asmenims turėjusia bičiule Egle Veršininiene pasirodžiusi J.Leonavičiūtė organizatorių buvo išprašyta lauk.

Žmonės.lt susisiekė ir su renginį organizavusia Rasa Arlauskiene. Pasak jos, panašias situacijas tenka spręsti retai ir jos labai nemalonios, tačiau viešnią teko išprašyti dėl kelių priežasčių.

„Kiekvienas renginys turi užsakovus, su kuriais tenka derinti atvyksiančiųjų sąrašą. Dėl šios priežasties kvietimuose visuomet būna įrašytas prašymas patvirtinti savo ir drauge apsilankysiančio svečio dalyvavimą. Viską turime suderinti su prekinių ženklų atstovais. Kadangi buvau atsakinga už renginio organizavimą, turėjau prisiimti atsakomybę už atėjusius svečius. Turime žinoti ir ką kviestas žmogus su savimi atsiveda. Eglė gavo kvietimą, tačiau neužsiregistravo, nebuvo užregistruota ir Jolanta“, – Žmonės.lt sakė R.Arlauskienė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Iš madingo vakarėlio išprašyta Jolanta Leonavičiūtė: „Nežinojau, kad esu juodajame sąraše“

Tačiau tai, kad moterys nepatvirtino savo dalyvavimo, nebuvo vienintelė priežastis jas išprašyti iš renginio. Organizatoriai pageidavo, kad atėjusių svečių sąrašuose nebūtų J.Leonavičiūtės pavardės.

„Jei ji būtų kokia pilka pelytė su gera reputacija, turbūt šis konflikas nebūtų iškilęs. Tačiau ji yra labai ryški, ji fotografuojasi. Partneriai tikrai netroško tokių žmonių matyti. Ši situacija man pačiai nemaloni. Nesijaučiu gerai ir prieš šias dvi viešnias. Tačiau tokios vakarėlių taisyklės“, – Žmonės.lt sakė R.Arlauskienė.

Tuo tarpu pati J.Leonavičiūtė sakė nežinojusi, kad ji renginyje nėra pageidaujama. „Net nenutuokiau, kad esu „juodajame sąraše“. Niekada nesibraunu į svetimą teritoriją ir jokiais būdais nebūčiau ėjusi ten, jei būčiau žinojusi situaciją. Taigi, tyliai išėjome iš ten“, – Žmonės.lt kalbėjo Jolanta.

TAIP PAT SKAITYKITE: Išsipuošusios damos ir džentelmenai rinkosi į stilingą mados vakarėlį Vilniaus centre

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką