Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2017 01 06, 11:10

Jolanta Leonavičiūtė: „Vienintelis mano širdies draugas yra sūnus“

Modelį, televizijos projektų dalyvę ir vedėją Jolantą Leonavičiūtę atpažįsta visi – pristatinėti žavios moters nereikia niekam. Ne paslaptis ir tai, kad ji save išbando ir sporto varžybose – užsiima lengvuoju kultūrizmu. Žinoma moteris šeštadienį lankysis kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“, kurioje atskleis, kam šiuo metu priklauso jos širdis.
Jolanta Leonavičiūtė Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir bikinio taurės varžybose
Jolanta Leonavičiūtė Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir bikinio taurės varžybose / Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.

Pirmojoje šių metų kulinarinėje laidoje profesionaliam šefui, maisto stilistui Reinaldui Janoniui teko nelengva užduotis – gaminti viename didžiausių Vilniaus prekybos centrų. Tačiau jam į pagalbą atėjo skanią staigmeną bičiulei J.Leonavičiūtei norintys paruošti bičiuliai.

Šiuo metu J.Leonavičiūtė ne tik sportuoja ir augina vienuolikmetį sūnų, bet ir veda intriguojančią laidą „Nakties Top“, kurios metu lankosi geriausiuose miesto vakarėliuose. Kulinarinėje laidoje apsilankęs „Nakties Top“ operatorius Remigijus Sinkevičius tikins, jog klubinėtojams nuo J.Leonavičiūtės sunku atitraukti akis.

TV3 nuotr./Laidos „Virtuvės istorijos“ akimirka
TV3 nuotr./Laidos „Virtuvės istorijos“ akimirka

„Vos ji įeina į klubą, visi į ją žiūri, prašo kartu nusifotografuoti. Sunku pasakyti, ar dėl to, kad ją žino, ar dėl to, kad ji krenta į akis“, – laidoje pasakos J.Leonavičiūtės kolega.

Ir tai visai ne nuostabu: žavios išvaizdos moteris – bene kiekvieno vyro svajonė. Tačiau laidoje „Virtuvės istorijos“ Jolanta prisipažins, kad nors šiuo metu jos širdis ir laisva – visuomet priklauso vieninteliam vyrui.

TV3 nuotr./Jolanta Leonavičiūtė
TV3 nuotr./Jolanta Leonavičiūtė

„Neturiu jokio širdies draugo. Turbūt vienintelis mano širdies draugas yra sūnus – jis mano vienintelis vyras. Visa mano meilė skirta jam. Bet kas ten žino – dabar galiu sakyti vienaip, o po poros dienų sutiksiu kokį nors simpatiją“, – laidoje šypsodamasi sakys J.Leonavičiūtė.

Moteris kalbės ir apie savo ateities planus, kuriuose – ne tik noras įkopti į aukščiausią Europos kalną, bet ir rengimasis lengvojo kultūrizmo varžyboms. J. Leonavičiūtė jau yra pelniusi keletą pergalių: varžybose „Lietuvos Taurė“ ir „Baltijos Taurė“ užėmė trečiąją vietą.

„Dauguma žino, kad dalyvavau fitneso varžybose. Turbūt dar kartą save jose išbandysiu – tai vyks pavasario pabaigoje, laiko pasiruošimui turiu. Reikės įdėti daug darbo, tad skirsiu daug laiko sportui. Šią vasarą dar bandysiu įgyvendinti vieną iš savo svajonių – jei leis orai ir pavyks – įkopti į aukščiausią Europos kalną – Monblaną“, – laidoje ateities planais dalinsis televizijos žvaigždė.

Pirmoji šių metu kulinarinė laida žiūrovus pasitiks atsinaujinusi. Nuo šiol už kulinarinės laidos vairo stovi ir savaitgalio rytą su žiūrovais sveikinsis nauja vedėja – Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė.

Linksmą ir atvirą žaviosios J.Leonavičiūtės ir jos draugų bei kolegų interviu, daugybę naudingų maisto gaminimo patarimų televizijos žiūrovai išgirs jau rytoj šeštadienį kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“.

TV3 nuotr./Laidos „Virtuvės istorijos“ akimirka
TV3 nuotr./Laidos „Virtuvės istorijos“ akimirka
TV3 nuotr./Laidos „Virtuvės istorijos“ akimirka
TV3 nuotr./Laidos „Virtuvės istorijos“ akimirka

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką