2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Jonatano fiasko „X Faktoriuje“: pamiršo dainos žodžius, prašė palaukti, bet reikėjo tęsti

TV3 šou „X Faktorius“ dalyvis Jonatanas Kazlauskas tiesioginės transliacijos metu patyrė nesėkmę: Justino Bieberio hitą „Sorry“ scenoje atlikęs šou dalyvis nesyk klydo, pamiršo kūrinio žodžius, norėjo pradėti iš naujo, tačiau reikėjo tęsti. Nepaisant to, žiūrovai už dainininką balsavo pakankamai, ir šou jis nepaliko – pasirodys ir kitą savaitę.
Jonatanas Kazlauskas
Jonatanas Kazlauskas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Sekmadienio vakarą televizijos žiūrovai stebėjo ketvirtąją tiesioginę „X Faktoriaus“ transliaciją, kurios metu susikovė 11 dainininkų

Vienas jų – devintu numeriu pasirodęs Jonatanas Kazlauskas. Vaikinas scenoje atliko Justino Bieberio hitą „Sorry“. 

Šįkart anksčiau mažai scenoje judėjęs atlikėjas buvo paprašytas per pasirodymą ne tik dainuoti, bet ir šokti. Atrodė, kad Jonatanui tai neturėtų būti problema: anksčiau vaikinas net trejus metus mokėsi šokio paslapčių, savo įgūdžius demonstravo prieš pasirodymą rodytame televizijos reportaže. 

Tačiau įtampa scenoje padarė savo: vos užgrojus pirmiesiems kūrinio akordams susijaudinęs ir šokti, ir dainuoti bandęs Jonatanas, pamiršo dainos žodžius. 

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Jonatanas Kazlauskas
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Jonatanas Kazlauskas

Sutrikęs vaikinas rankomis užsidengė veidą, netruko paprašyti pradėti iš naujo. „Palaukit...“ – sakė jis. 

Tačiau niekas nelaukė – reikėjo tęsti pasirodymą. Jis tai daryti ir bandė, bet ir vėl klydo: iš jaudulio painiojo dainos žodžius, nesyk juos vėl pamiršo. Galiausiai visai pasimetė: tai šokti ar dainuoti?

Teisėjai liko be žodžių

Po Jonatano pasirodymo šou teisėjai sunkiai rinko žodžius. Pirmasis prabilo Jonatano mokytojas Saulius Prūsaitis. 

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Jonatanas Kazlauskas
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Jonatanas Kazlauskas

„Jonatanai, viskas gerai. Yra kaip yra. Tai niekieno valioje dabar, be žiūrovų. Manau, žiūrovas supras, palaikys ir suteiks tau galimybę. Nežinau, kodėl taip atsitiko. Kai stebėjau repeticiją, galvojau, kad tai bus kiečiausias vakaro pasirodymas. Rimtai. Per repeticiją buvau apakęs dėl tavo transformacijos. Yra kaip yra. Keliaujame toliau, lai bus tau tai pamoka“, – kalbėjo Saulius Prūsaitis.

Tęsė Jazzu: „Ai ai ai, kaip gaila, negaliu. Kiekvieną savaitę jūs vis labiau jaudinatės, nes viskas darosi vis svarbiau. Per repeticiją sėdėjau ir galvojau, kas gi mums dabar bus, bet... Nežinau, kodėl taip išėjo. Bet reikia atstovėti, nes tai, konkursas, tai šou. Nereikia pasimesti.“

Galop žodį tarė Saulius Urbonavičius-Samas: „Taip, šou yra toks. Jame lieka stipriausi. Su jauduliu tikrai vis sunkiau susidoroti.“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Jonatanas Kazlauskas
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Jonatanas Kazlauskas

Kaltas nuovargis

Vos nulipęs nuo scenos J.Kazlauskas susiklosčiusią situaciją pakomentavo Žmonės.lt

„Viskas užsiblokavo, galvoje liko tik tuštuma. Gal per didelis nuovargis... Visas dienas nuo ryto iki vakaro repetavau. Per repeticijas nebuvo nieko panašaus. Visi buvo išsižioję po mano pasirodymo, nežinau, kodėl taip nutiko. Net muzikos negirdėjau, viskas išnyko. Prisiminiau, kad esu tiesioginiame eteryje, ir galvojau „o siaube“, – iškart po pasirodymo scenoje Žmonės.lt sakė Jonatanas.

Jonatano likimą šou palikta spręsti televizijos žiūrovams. Jie ir nusprendė: atleido Jonatanui už klaidas ir paliko toliau dalyvauti konkurse. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką