Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

J.Tvarijonaitė: ateities su Lietuva nesieju

Jurgita Tvarijonaitė, kadaise žibėjusi erotiniuose žurnaluose ir televizijos ekrane, jau dvejus metus tenkinasi namų šeimininkės vaidmeniu. „Jokių vakarėlių, fotosesijų, aplodismentų ir malonaus drugelių plazdenimo pilve“, – atsidūsta moteris ir priduria, kad nuobodus gyvenimas varo iš proto, rašo žurnalas „Klubas“.
Jurgita Tvarijonaitė
Jurgita Tvarijonaitė / Martyno Vizbelio/„Scanpix“ nuotr.

Iškart po Naujųjų Jurgita debiutuos televizijos projekte „Žvaigždžių duetai“. Čia moteris pasirodys su vaikinų grupe „el Fuego“. Scenos ir ekstremalių situacijų pasiilgusi J.Tvarijonaitė dar nedrįsta vertinti savo galimybių muzikiniame projekte – kol kas neturėjo nė vienos repeticijos.

„Dar nerepetavome ir net neįsivaizduoju, kaip viskas atrodys, juoba kad mano partneriai bus ne vienas, o trys vyrukai. Esu kadaise dainavusi įvairiuose choruose visokias „tralialia“, bet duetų projektas bus pats didžiausias iššūkis mano gyvenime. Lendu į sferą, kurioje nesijaučiu drąsiai, mano būsima mokytoja Rosita Čivilytė netgi pasakė, kad man labiau reikėtų gero psichologo nei vokalo specialisto“, – teigia 33 metų moteris.

Su penkeriais metais vyresniu verslininku Edgaru Jurgita augina metų dviejų mėnesių sūnų Tomą Juozapą. Per laidų filmavimus sūnelio priežiūrą moteris ketina patikėti mylimajam arba giminaičiams. Jurgita prisipažįsta negalinti sulaukti meto, kai sūnui ūgtelėjus galės išvykti iš Lietuvos.

„Tiesiog negaliu sulaukti, kada Tomukas paaugs, tuomet išvažiuosime gyventi į Londoną. Aš noriu išvažiuoti, man čia šalta ir nyku. Ateities planų su Lietuva tikrai nesieju, jaučiuosi čia kaip narvelyje uždaryta, trūksta man kelionių, trūksta gerų emocijų, įdomaus gyvenimo. Jei ne vaikas, jau seniai būčiau emigravusi, o jei ne projektas, dabar sėdėčiau su šeima saulėtoje Tenerifėje“, – žurnalui „Klubas“ sakė J.Tvarijonaitė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius