15min be reklamos
2022 11 11, 08:06

Jubiliejų paminėjusi V.Mauručaitė – apie netikėtą staigmeną, gėlių jūrą ir močiutės vaidmenį

Spalio 22 dieną verslininkė, dainininkė Viktorija Mauručaitė paminėjo 45-ąjį gimtadienį. „Švęsti neplanavau, bet pakliuvau į spąstus“, – juokėsi moteris, sulaukusi netikėtos dukros Gabrielės Grygolaitytės-Vashos ir artimiausių draugių staigmenos.
Viktorija Mauručaitė su mylimuoju Artūru, mama Ala, dukromis Gabriele ir Angela bei anūkė Adrija
Viktorija Mauručaitė su mama Ala, dukromis Gabriele ir Angela bei anūke Adrija / Dariaus Gedvilo ir asmeninio albumo nuotr.

Staigmena ir gėlių jūra palydėtas gimtadienis

„Šiemet nusprendžiau, kad gimtadienio švęsti nenoriu, tad vyrą Artūrą įspėjau, kad nebūtų jokių staigmenų. Visgi, su dukra Gabriele šito momento neaptariau, tad spėkit...“ – pokalbio pradžioje šyptelėjo 45-ąjį gimtadienį paminėjusi Viktorija Mauručaitė.

Portalui Žmonės.lt moteris pasakojo, kad jos gimtadienio rytas prasidėjo gerai apgalvotais „spąstais“.

„Matyt, viskas jau buvo suplanuota. Draugė pasakė, kad kartu keliaujame bruncho, tad net nekilo įtarimas, kad galiu tikėtis kažkokių netikėtų staigmenų. Kai atkeliavome į vietą, mane pasitiko dukra ir būrys draugių su didžiausiomis puokštėmis“, – apie netikėtą susibūrimą portalui Žmonės.lt pasakojo Viktorija.

Kartu praleidusi dieną su geriausiomis draugėmis, gimtadienį moteris užbaigė jaukia vakariene su pačiais artimiausiais. Nors apie materialius dalykus ir dovanas V.Mauručaitė nėra linkusi kalbėti, ji neslėpė, kad šiemet kaip niekada gavo daug gėlių. „Jų be proto daug, dar dabar namai skęsta“, – nusijuokė ji ir prabrėžė, kad geriausia dovana buvo susitikimas su draugėmis, su kuriomis susitinka taip retai.

Asmeninio albumo nuotr./Viktorija Mauručaitė
Asmeninio albumo nuotr./Viktorija Mauručaitė


Verslininkė prasitarė, kad pastaruoju metu visą laiką užima darbai. Ne paslaptis, kad dirbantys renginių versle žmonės dažniausiai aukoja savo savaitgalius, tad proga susitikti su draugais išpuola vis rečiau.

„Savaitgaliai pas mus su Artūru dažniausiai darbingi, tad dažniausiai prasilenkiame su draugais. Būtent todėl džiaugiuosi dėl šio gimtadienio staigmenos, nes itin retai pavyksta susitikti.“

Jaunos močiutės ir mamos vaidmenys

Visgi, Viktorijai tenka savo laiką dalinti ne tik darbams, bet ir vaikų priežiūrai – 10-metei dukrai Angelai ir 6-metei anūkei Adrijai. Kalbėdama apie mamos ir močiutės vaidmenis, moteris neslėpė, kad jie skiriasi. „Kai augini savo vaiką, pati už jį ir priimi sprendimus. O štai kai būnu su anūke, turiu pagalvoti, kaip sureaguos jos mama. Aišku, dažnai padarau taip, kaip man reikia“, – juokėsi ji.

Jauna mama tapusi V.Mauručaitė pastebėjo, kad augindama pirmagimę Gabrielę (Gabrielė Grygolaitytė-Vasha – red.past.) buvo kiek gerokai griežtesnė, tačiau su metais ji tapo vis nuolaidesnė. Dabar ji neslepia – dukrą Angelą palepina dažniau.

Viktorija Mauručaitė su šeima / Gita Photography nuotr.
Viktorija Mauručaitė su šeima / Gita Photography nuotr.


„Tikriausiai su metais kantrybė didėja, taip pat ir supratingumas vaikų atžvilgiu. Palyginus, kaip auginau Gabrielę ir kaip dabar auginu Angelą, tikrai yra skirtumas. Daugiau įsiklausau, nuolaidžiauju ir palepinu“, – kalbėdama su portalu Žmonės.lt sakė dainininkė.

Prisiminus savo paauglystės metus, Viktorija atskleidė, kad ir pati turėjo griežtus tėvelius, kurie jos dainininkės karjeros piko metais bandė skiepyti teisingas vertybes ir neleisti paklysti.

Tiesa, moteris net ir dabar sulaukia patarimų ar griežtesnių pastebėjimų iš savo mamos Alos. „Prisimenu, kad norėjosi prieš tėvus maištauti, tačiau dabar be galo vertinu, kokius tėvus turėjau. Suprantu, kodėl jie man buvo griežti. Nebeturiu tėvelio, tačiau iš mamos dar ir dabar sulaukiu patarimų ar pastabų, kai jai atrodo, kad plaukiu ne ta puse, kuria turėčiau.“

Asmeninio albumo nuotr./Viktorija Mauručaitė (2001 m.)
Asmeninio albumo nuotr./Viktorija Mauručaitė (2001 m.)

Šeimos moterų fotosesija

Labai vertindama savo šeimos moterų ryšį, V.Mauručaitė šiemet nusprendė įsiamžinti jaukioje fotosesijoje. O ir proga tai padaryti buvo ne viena – spalio mėnesį gimtadienį šventė ne tik Viktorija, jos mylimasis Artūras Butkevičius, mama Ala, bet ir anūkė Adrija.

„Šiemet buvo mamos jubiliejus ir supratau, kad neturime bendrų nuotraukų. Šiaip ne taip ją prisikalbinau fotosesijai, o kadangi pavyko prisikviesti ją, nusprendžiau, kad reikia „nušauti“ daugiau zuikių vienu šūviu ir pakviečiau visas merginas“, – sakė Viktorija, įsiamžinusi su mama, dukra Gabriele, anūkė Adrija bei dukra Angela.

„Tai buvo ypatingas laikas drauge“, – pasidžiaugė ji.

Dariaus Gedvilo nuotr./Viktorija Mauručaitė su mama Ala, dukromis Gabriele ir Angela bei anūkė Adrija
Dariaus Gedvilo nuotr./Viktorija Mauručaitė su mama Ala, dukromis Gabriele ir Angela bei anūkė Adrija

Gimtadienį pažymėjusi staigmenomis ir jaukiu laiku su artimiausiais, V.Mauručaitė prasitarė, kad skaičius 45 jai atnešė aiškumo jausmą. Nors kai kurias moteris bėgantys metai gąsdina, atlikėja sako, kad ji jų visai nesureikšmina ir gali pasidžiaugti branda.

„Gerai prisimenu, kad didelį pakylėjimą jaučiau, kaip man suėjo 30-imt. Tai buvo mano metai. O paskui jau pasiklydau, kartais net nežinodavau, tai koks tas mano amžius. Dabar skaičius 45-eri turi didesnį svorį, tad viskas kažkaip jau ir aiškiau, dabar jau tikrai nepasiklysiu. Nors gyvenu kaip gyvenau, jaučiu pagal brandą, kad man tikrai nebe 20-imt. Šis jausmas ir stabilumas man patinka.“

Dariaus Gedvilo nuotr./Viktorija Mauručaitė su mama Ala ir dukra Gabriele
Dariaus Gedvilo nuotr./Viktorija Mauručaitė su mama Ala ir dukra Gabriele

Energijos šaltinis – pozityvumas ir vanduo

Paklausus, kaip Viktorijai pavyksta visada išlikti tokiai jaunatviškai ir pasitempusiai, ji nurodė, kad jokių paslapčių nėra. Visgi, ji įvardijo du pagrindinius geros energijos šaltinius, tai – vanduo ir pozityvumas.

„Visada stengiuosi matyti tik teigiamas puses, net ir pačiose blogiausiose situacijose. Faktas, kad pas mus visko būna, nėra viskas vien gražu ir pūkuota. Problemos, nesusipratimai, barniai aplanko kaip ir visus kitus žmonės, tačiau daug kas priklauso nuo požiūrio.

Dariaus Gedvilo nuotr./Viktorija Mauručaitė
Dariaus Gedvilo nuotr./Viktorija Mauručaitė

Taigi, neturiu jokių paslapčių, kažkokių ypatingų grožio ritualų. Galiu pasakyti tiek, kad, be pozityvumo, mano draugas – vanduo. Jau daug metų vos prabudus išgeriu stiklinę vandens, o jei netyčia to nepadarau, jaučiuosi nekaip“, – kalbėjo pašnekovė.

Galiausiai pasinaudodama gimtadienio proga, Viktorija Mauručaitė įvardijo ir palinkėjimą sau. „Norėčiau, kad išsipildytų mano norai, o jie labai žemiški...“ – neatskleisdama jų pokalbį baigė jubiliatė.

Fotogalerija:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką