Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2012 07 24, 16:02

Juozas Liesis traukiasi iš „Kviečiu šokti“: „Man iki šokių – kaip Gražuliui iki Mercury“

Šokis – tai aistra. Šokis – ir kova su savimi. Tai suprato renginių, laidų vedėjas, buvęs grupės „B'Avarija“ narys Juozas Liesis. Dramatiškoje akistatoje su šokių žingsneliais jis patyrė nokautą.
Juozas Liesis
Juozas Liesis / Andriaus Burbos nuotr.

Juozas pranešė pasitraukiantis iš LNK šokių projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ aikštelės. 

Daugiau nei mėnesį ant parketo treniravosi su žaviąja šokėja Elena Leonova, kuri praėjusį sezoną šoko su treneriu Jeanu Claude Edorhu. „Supratau, kad esu taip toli nuo sportinių šokių kaip Gedimino pilis nuo Eifelio bokšto arba kaip Gražulis nuo Freddie Mercury, – liūdnai juokavo Juozas. – O sportinių žingsnelių junginiai, kūno plastika man pasiekiami kaip Nemunui Viduržiemio jūra arba kaip Zuokui prezidentūra.“ 

Drauge su kitais „Kviečiu šokti“ dalyviais treniravęsis specialioje stovykloje, Juozas sako supratęs, kad niekada negalės šokt net mažiausiai patenkinamai: „Kojos neišsitiesia, čiurnos nepatempiu, atrodau kaip iš granito iškaltas. Judėjimas šokių aikštelėje man labai patiko, kol nepamačiau kaip šoka kiti „Kviečiu šokti“ projekto dalyviai“. 

Vyras sako, kad Merūnas, Donatas, Katažina, Tomas, Linas, Liepa ypatingai talentingi šokiui ir vienas kito verti konkurentai. „Smagu su jais pokštauti, vakaroti, tačiau rungtis su jais galiu tik valgydamas kugelį, – šypsojosi Juozas, – šis „Kviečiu šokti“ sezonas bus ypač smagus ir talentingas“. 

Tačiau vyras prisipažįsta, kad kelios dienos treniruočių stovykloje, vakaronės prie ežero buvo ypač malonios. „Tikiuosi juose dar sudalyvauti. Iki ryto“, – šypsosi Juozas. 

„Kviečiu šokti“ projekte dalyvaus ryškiausios ir impozantiškiausios Lietuvos asmenybės – operos solistas Merūnas Vitulskis, dainininkės  Katažina, Liepa, Ingrida Kazlauskaitė, irkluotojas Mindaugas Griškonis, šokėja Kristina Navickaitė-Tina, dainininkai Donatas Baumila-Dūnis ir Tomas Eigertas, seksualioji „Playboy“ žvaigždė Renata Uzialkaitė, aktoriai Aušra Štukytė ir Mantas Stonkus, prodiuserė Jurgita Anusauskienė, buvęs Seimo narys Linas Karalius ir jo mylimoji Gintarė Gurevičiūtė. 

Šokių projektas „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ – jau naujajame LNK sezone. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką