15min be reklamos

Jurgis Didžiulis Vilniaus gatvėse surengė „Patinka“ karnavalą

Ketvirtadienio vakarą muzikantas Jurgis Didžiulis triukšmingai išlydėjo savo dainą „Patinka“ už Lietuvos ribų – ta proga atlikėjas surengė pasirodymų maratoną po sostinės barus ir muzikos, šokių ir linksmybių eiseną senamiesčio gatvėmis. Atlikėją lydėti buvo kviečiami visi, tiesiog trokštantys pasikrauti teigiamomis emocijomis.
Jurgio Didžiulio karnavalo Vilniaus gatvėse akimirka
Jurgio Didžiulio karnavalo Vilniaus gatvėse akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Po pasaulį daina pasklis sekmadienį – pasibaigus jos palaikymo projektui internetinėje platformoje „Thunderclap“. Paklaustas, kodėl dainai, kuri jau ir taip grojama populiariausiose šalies radijo stotyse, skleisti pasirinko tokius netradicinius būdus, atlikėjas teigė, jog pagrindinis akcijos tikslas vis dėlto yra ne pačios dainos, bet... vieno vienintelio žodžio – patinka – populiarinimas už Lietuvos ir tarp joje besilankančių užsienio svečių.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Jurgio Didžiulio karnavalo Vilniaus gatvėse akimirka
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Jurgio Didžiulio karnavalo Vilniaus gatvėse akimirka

„Ši daina, kaip turbūt ir bet koks kitas kūrinys, yra tik priemonė daryti reikiamą pokytį ar įgyvendinti idėją. O mūsų idėja yra labai pozityvi! Norime, kad žodis patinka surastų vietą ant kuo daugiau lietuvių liežuvių ir tai darytų kuo dažniau, o taip pat taptų Lietuvos vizitine už jos ribų – tikime kad, kultūrinėmis tradicijomis, o ypač kalbos, reikia dalintis o ne jas saugoti.

O patinka juk yra vienas teigiamiausių žodžių – jis apibūdina viską, kas kutena sielą, jaudina ir virpina pojūčius. Todėl ir lankomės ten, kur patinka tiršta– kur skanus maistas, kur siūbuojama klubais ir kur dalinamasi šypsenomis, o akciją užbaigsime viešu ir pozityviu popupu bei masine žinute socialiniuose tinkluose“, – idėją atskleidė J.Didžiulis.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Jurgio Didžiulio karnavalo Vilniaus gatvėse akimirka
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Jurgio Didžiulio karnavalo Vilniaus gatvėse akimirka

Išlydėtuvėse dalyvauti ir iki mažiausiai penkių sostinės barų J.Didžiulį lydėti buvo kviečiami bet kokio amžiaus, pažiūrų ir lyties pasilinksminti norintys vakarotojai.

„Sostinės gatvėse „Patinka“ skleisim būriais, šokdami ir ritmingai triukšmaudami. Ne tik barų terasose, bet ir keliaujant tarp jų, man kompaniją palaikyti ketina aibė skirtingų bendruomenių, tarp jų – kolumbiečiai barzdaskučiai ir būrys šokančių gražuolių. Prisijungti kviečiu bet kokio tikėjimo, tautybės, politinių pažiūrų ir lyties bendraminčius, jų mamas, tetas, draugus ir kaimynus – kad paskleistume patinka, reikia visų pagalbos, o taip pat jo vibracijomis pasikrauti reikia ir patiems“, – kvietė atlikėjas.

Paaiškėjo, kad minėtas būrys šokančių gražuolių į karnavalą atvyko net iš Šiaulių, o jas atlydėjusi Zumba instruktorė Jūratė Trafimovienė sako, jog būtent daina „Patinka“ ir nulėmė netikėtą jos pažintį su J.Didžiuliu.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Jurgio Didžiulio karnavalo Vilniaus gatvėse akimirka
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Jurgio Didžiulio karnavalo Vilniaus gatvėse akimirka

„Ją išgirdau per televizorių – jos melodija pasirodė smagi, o taip pat supratau, kad joje skambantys Cumbia ritmai puikiai tiktų mano vedamų Zumba treniruočių formatui. Iš Jurgio komandos gavusi leidimą dainą naudoti, vėliau jiems nusiunčiau treniruotės įrašą – jiems patiko ir pradėjome bendrauti. O tada – Jurgis nustebino mūsų šokėjų komandą, pasirodęs kasmetiniame Zumba vakarėlyje, į kurį susirenka instruktoriai ir šokėjai iš visos Lietuvos, ir joms šokant atlikęs dainą „Patinka“. Dabar draugystė tęsis jau Vilniuje“, – pasakojo J.Trafimovienė.

„PopUp Patinka“ pasirodymai – jau finaliniai dainos skleidimo akcijos, prasidėjusios dar praėjusią savaitę, renginys. Atlikėjas pastarosiomis dienomis jau spėjo nustebinti savo gerbėjus netikėtais pasirodymais Tymo turgelyje iniciatyvos „Open Kitchen“ metu, taip pat restoranuose „Jurgis ir Drakonas“ bei „Keulė Rukė“.

„Patinka PopUp“ metu didieji J.Didžiulio pasirodymai buvo planuojami baro „Bukowski“ , vėliau – restorano „KASKAS“ ir pabaigoje – „Invino“ terasose. Be šių pasirodymų, atlikėjas lankėsi ir akustiškai grojo ir kituose miesto baruose bei gatvėse, o vakarėlį užbaigė viskio bare „Spiritus“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip inicijuoti daugiabučio renovaciją?
Reklama
Prasmingai ateičiai: 5 populiariausios vasaros stovyklos jūsų vaikui
Reklama
Iš Kauno į Dominikos Respubliką – studijuoti informatikos
Reklama
Šaltibarščiai pietums – nors ir kasdien: „Iki“ jungiasi prie festivalio ir skelbia specialių pasiūlymą skaniausiam vasaros valgiui
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką