2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Jurgita Jurkutė TV laidoje – pirmąkart su sportbačiais ir be profesionalaus grimo

Lietuvoje paskelbus karantiną televizijoms teko koreguoti savo tinklelį. LRT televizijos eteryje laikinai neliko žiūrovų pamėgtos laidos „Dainuok su manim“, kurią karantino metu keičia šeimyninis muzikinis projektas „Dainuokim kartu“. Nors projekto dalyviai dainuoja namuose – televizijos eteryje transliuojami jų pačių nufilmuoti pasirodymai, į TV studiją vis tiek skuba operatoriai, apšvietėjas, režisierius, laidos vedėja – žmonės, be kurių transliacija neįvyktų.
Jurgita Jurkutė
Jurgita Jurkutė / E.Genio / LRT nuotr.

„Dvi savaites buvau užsidariusi namuose ir su niekuo nebendravau. Atvykusi į televiziją pamačiau, kaip viskas pasikeitė, ypač – bendravimas. Sutikau žmones, kuriuos esu įpratusi pasveikinti apkabindama, o dabar – visi laikydamiesi rekomendacijų mojuoja iš tolo, sveikinasi iš už apsauginių kaukių. Tačiau vos įsijungus kameroms vėl grįžo jaukumas – buvo be galo gera, jaučiausi, kad iš tiesų su visais esame drauge. Nors ir skirtingose vietose, bet kartu“, – sako „Dainuokim kartu“ vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė.

Kaip rašoma pranešime spaudai, dar vienas pokytis – karantino metu apribojus fizinius žmonių kontaktus nuspręsta nebegrimuoti televizijos laidų vedėjų ir dalyvių.

„Su kolege juokavome, kad dabar teks pačioms prisiminti įgūdžius ir susirasti visas kosmetines priemones. Laidai rengiausi taip pat pati. Laidos formatas toks jaukiai naminis, todėl į aukštakulnius net nežiūrėjau. Ko gero, pirmą kartą eteryje būsiu su sportiniais bateliais. Visada sakiau, kad televizija – didžiulė jėga ir, jei teisingai viską sudėlioji, ji yra labai arti žmogaus. Jaučiu, kad mums pavyko sukurti nuoširdų, tiesioginį ryšį su žiūrovais. Jaučiausi taip, lyg būčiau kartu su jais jų namuose“, – šypsosi laidos vedėja.

„Aš imunitetą baimei įgijau pirmosiomis savaitėmis, kai stačia galva buvau įkritusi į naujienas. Vėliau nusprendžiau žinias žiūrėti kartą per dieną, o likusį laiką skirti kitoms veikloms. Dabar namuose ir sportuoju, ir valau langus. Manau, karantinas leis kiekvienam iš naujo pergalvoti ir įsivertinti savo gyvenimą“, – sako Jurgita.

Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Jurgita Jurkutė
Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Jurgita Jurkutė

Pasak Jurgitos, kiekvienas galime kažkuo padėti kitiems lengviau išgyventi šią situaciją.

„Džiaugiuosi, kad mes su kolegomis galime dviem valandoms į žmonių namus atnešti ramybės – padėti atsitraukti nuo nepaliaujamo informacijos srauto, užsimiršti ir pailsėti. Tokiu metu toks atokvėpis yra labai svarbus. Be to, prasmingas – žiūrovai, palaikydami patinkančias dainuojančias šeimas, daro ir gerą darbą – už balsavimą surinktos lėšos bus skirtos COVID-19 pasekmių mažinimo fondui“, – sako Jurgita Jurkutė-Širvaitė.

Antrąją „Dainuokim kartu“ laidą žiūrėkite šį šeštadienį nuo 21.00 val. per LRT televiziją.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką