Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 11 12, 20:16

Jurijus Smoriginas: „Justinas Lapatinskas ne šoko, o... savo organu arė parketą“

Šeštadienio vakarą ištikimiausi šokių aistruoliai vėl mėgavosi Lietuvos žvaigždžių pasirodymais ant parketo. Šįkart projekto „Šok su manimi“ laida buvo dedikuota humorui, tad poros stengėsi papirkti ne tik šokiais, bet ir išradingais juokeliais. Deja, dalyvių humoro jausmas ne visai sutapo su komisijos.
„Šok su manimi“ projekte Justinas Lapatinskas pasiskolino Ryčio Cicino įvaizdį.
„Šok su manimi“ projekte Justinas Lapatinskas pasiskolino Ryčio Cicino įvaizdį. / BFL/Tomo Lukšio nuotr.

Pirmieji ant parketo žengę Justinas Lapatinskas ir Greta Milišauskaitė pasirodymą skyrė Lietuvos estradai. Kardinaliai įvaizdį pakeitęs J.Lapatinskas vakaro metu virto estrados princu tituluojamu Ryčiu Cicinu. Nors vaikinas itin stengėsi įsijausti į šio atlikėjo vaidmenį, komisijai toks eksperimentas nepasirodė itin juokingas.

Kviestinė vakaro komisijos narė – daugkartinė Lotynų Amerikos sportinių šokių Lietuvos čempionė ir dviejų pasaulio taurių laimėtoja Eglė Visockaitė-Damašiavičienė – J.Lapatinską pavadino čigonu. „Man pasirodė, kad Justas įkūnijo ne Ciciną, o čigoną. Beje, pastarasis man pasirodė tarsi būtų kažko pavartojęs“, – kalbėjo septynis balus porai skyrusi profesionali šokėja.

Pasirodymu sužavėtas neliko ir komisijos pirmininkas Jurijus Smoriginas, paprastai neslepiantis simpatijos J.Lapatinskui.

„Man buvo gėda žiūrėti. Tai buvo ne šokis, o „chaltūra“. Norėjai pasišaipyti iš Ryčio Cicino, o iš tiesų atrodė, kad savo lytiniu organu ari parketą. Aš vertas daugiau nei tavo nesąmonės“, – aštriai rėžė J.Smoriginas. Šokių guru vakaro metu ne kartą pabrėžė, jog lietuviškas humoro jausmas jį varo į neviltį. „Dalyvių humoras – ant skardžio į juodą duobę“, – kalbėjo J.Smoriginas.

Iškrito Dalios Michelevičiūtės pora

Susumavus dviejų paskutinių laidų komisijos ir televizijos žiūrovų balsus, pirmoji vieta atiteko Dominykui Vaitiekūnui ir Justei Žemaitytei. Antrąja vieta džiaugėsi Donatas Chlebinskas ir Gintarė Slausgalvienė. Treti laidoje liko Olegas Staniulionis ir Rūta Ramanauskaitė. Mažiausiai balsų surinko ir su projektu atsisveikino aktorės Dalios Michelevičiūtės ir Olego Koliakino pora.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką