15min be reklamos
2011 11 14, 15:55

Justas Lapatinskas: vaikų namų lankymas priverčia viską permąstyti iš naujo

Jau devintąjį kartą startavo tradicinė kalėdinė TV3 ir SEB banko „Išsipildymo akcija“. Šiemet akcijos ambasadoriais tapo populiariausio TV3 pramoginio projekto „Šok su manimi“ dalyviai: Danguolė Stachura, Deividas Meškauskas, Kristina Ivanova, Tadas Rimgaila, Evelina Sašenko, Deividas Norvilas-Deivis, Katerina Voropaj, Mantas Wizard, Justas Lapatinskas, Greta Milišauskaitė, Renata Voitechovskaja, Domantė Padleckaitė, Dainius Barzinskas, Olegas Staniulionis, Gintarė Slausgalvienė, Vytautas Mackonis, Rūta Ramanauskaitė, Eglė Skrolytė, Rolandas Beržinis, taip pat TV3 laidų vedėjos Agnė Armoškaitė, Audrė Kudabienė, Rūta Janutienė bei daugelis kitų žinomų veidų.
Justas Lapatinskas
Justas Lapatinskas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Dainininkas J.Lapatinskas ir jo partnerė profesionali šokėja G.Milišauskaitė jau antradienį, lapkričio 15-ąją, lankys Alytaus vaikų globos namų auklėtinius.

„Būtinai pasiimsiu gitarą, mėginsiu vaikus išmokyti paskambinti bent kelis akordus, o Greta parodys šokių žingsnelių. Tikiuosi puikiai pabendrauti, kartu padainuoti, ką nors nupiešti. Tiesa, piešėjas iš manęs nekoks, bet, manau, kartu su vaikais ir man pavyks ką nors sukurti“, – tikisi Justas.

„Šį šeštadienį buvome išrinkti aistringiausia projekto pora – gavome kalną saldumynų. Juos kur kas labiau už suaugusiuosius mėgsta vaikai, todėl tikimės vaikus jais ir pradžiuginti. Dar nežinau su kokio amžiaus auklėtiniais susitiksime, tačiau bet kokiu atveju bus įdomu: mažiausieji juk visada trykšta džiaugsmu, jie pasaulį mato gražesnėmis spalvomis, o su vyresniais visada galima padiskutuoti. Man įdomu, kaip jie gyvena, koks jų požiūris, tikslai ir norai“, – sako „Šok su manimi“ dalyvis.

„Vaikų namuose lankysiuosi jau ne pirmą kartą. Tokie vizitai labai padeda paprasčiau žiūrėti į gyvenimą, viską permąstyti iš naujo. Ypač tokiu metu kaip dabar – prieš Kalėdas – norisi ne imti, o duoti, duoti, duoti“, – sako dainininkas.

Reportažas apie tai, kaip Alytuje seksis Justui ir Gretai, – jau šį šeštadienį 19 val. projekte „Šok su manimi“ tiesiogiai per TV3!

Primename, kad devintosios TV3 ir SEB banko „Išsipildymo akcijos“ pirmojo etapo tikslai – mažinti visuomenės abejingumą globos įstaigose augantiems vaikams, spręsti jų užimtumo, bendravimo ir lavinimo problemas.
„Išsipildymo akcija 2011“ siekia mažinti socialinę atskirtį, keisti visuomenės požiūrį į globos namų auklėtinius, ugdyti toleranciją, laužyti mąstymo stereotipus bei patiems vaikams augintis ambicijas ir suvokti savo vertę. Geros valios ambasadoriais šiemet gali tapti visi Lietuvos žmonės, užpildę ambasadorystės anketą TV3 interneto svetainėje.

TV3 ir SEB banko „Išsipildymo akcijos 2011“ finalas – gruodžio 17 dieną 19.00 val. „Šok su manimi“ tiesioginio eterio metu.
„Šok su manimi“ – šeštadieniais 19.00 val. tiesiogiai per TV3.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką