2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Justinas Jankevičius ir Greta Mikalauskytė taps tėvais – laukiasi pirmagimio

Vienos žaviausių pramogų pasaulio porų Justino Jankevičiaus (34) ir Gretos Mikalauskytės (26) gyvenime – malonios permainos. Judviejų šeimą netrukus aplankys gandrai.
Justinas Jankevičius ir Greta Mikalauskytė
Justinas Jankevičius ir Greta Mikalauskytė / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Kalbos apie būsimą pirmagimį pramogų pasaulyje sklandė jau kelis mėnesius, vis dėlto iki pat paskutinės akimirkos pora šias kalbas neigė.

Dar prieš kurį laiką 15min susisiekus su Greta Mikalauskyte, ji juokavo, kad pasikeitusios kūno formos tėra „ramesnio gyvenimo pasekmė“.

Visgi antradienį Greta fakto jau nebeslėpė – ji kartu su Justinu Jankevičiumi laukiasi pirmagimio.

„Taip, aš laukiuosi. Vis dėlto daugiau detalių kol kas nenoriu atskleisti“, – 15min sakė Greta.

Visai neseniai pora grįžo iš egzotiškų atostogų – porą mėnesių praleido egzotiškajame Balyje.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Justinas Jankevičius ir Greta Mikalauskytė
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Justinas Jankevičius ir Greta Mikalauskytė

Primename, kad Justinas ir Greta kaip pora pirmą kartą pasirodė 2016-aisiais vasaros pabaigoje vykusiame TV3 naujojo sezono pristatyme. Ji su Justinu dar iki artimų santykių buvo pažįstami kaip kolegos.

15min G.Mikalauskytė pasakojo, kad pažvelgusi iš šono į savo gyvenimą, juo negalėtų skųstis. Šiuo metu ji turi viską, ko reikia, kad būtų laiminga.

Kai šalimais – visų mylimas televizijos veidas, nori to ar ne, aplinkinių dėmesys nuolatos lydi. O juk kartais taip norėtųsi būti niekieno nepastebėtiems... „Man patinka būti su juo. Jei to kaina yra būti pramogų pasaulyje – man nesunku. Jei to kaina būtų būti po tiltu – aš irgi galėčiau. Svarbiausia, kad su juo.“

„Mūsų gyvenimas yra nuostabus. Nebent šuo pridaro problemų, – juokėsi Greta. – Jei rimtai, gėlę kartu jau išauginome, dabar tikriname, kaip sekasi su Čiupkumi. O tada – jau žiūrėsime į ateitį...“

„Ji daro labai didelę auką draugaudama su manimi, aš jai dėl to labai dėkingas“, – vienoje televizijos laidoje yra sakęs J.Jankevičius.

Tik kai abu sukasi savuose darbuose, kartais laiko pasimėgauti vienas kito draugija, neužtenka. „Bet svarbiausia, kad kartu užmiegame, ko daugiau reikia...“ – šypsojosi Greta.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką