Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2018 01 01, 12:54

K.Kaikarienei – 53-eji: „Negrįžčiau į jaunystę, pasaulis priklauso subrendusioms moterims“

Renginių organizatorei Kristinai Kaikarienei kasmet sausio 1-oji – dviguba šventė. Jai tai ne tik kalendorinių naujų metų pradžia, bet ir naujas asmeninio gyvenimo puslapis – pirmąją metų dieną ji švenčia savo gimtadienį, Kristinai suėjo 53-eji.
Kristina Kaikarienė
Kristina Kaikarienė / Asmeninio albumo nuotr.

Ir nors pastaruosius kelerius metus ji jau buvo subrandinusi tradiciją gimtadienio dieną kur nors išvykti į užsienį, tiek pernai, tiek šiemet gimtadienį K.Kaikarienė sutinka Lietuvoje. Nors kitaip, kaip pati juokiasi, sunku ir įsivaizduoti, neva kai dirbi su renginiais, ištrūkti per vienas didžiausių metų švenčių tampa tikru iššūkiu.

Nuo darbų ji nepabėgo ir šiemet – K.Kaikarienės dar Naujųjų Metų išvakarėse laukė prašmatnus, jos organizuojamas vakarėlis užsakovams. Tačiau jos teigimu, kai darbi mėgstamą darbą, kai šį drąsiais gali vadinti malonumu, tuomet apmaudas, jog tenka dirbti per šventes kaip mat išgaruoja. Juolab, kad 2018-uosius ji pasitiko su daugybę artimų žmonių, šie taip pat dalyvavo šventėje.

„Šiemet sakau, kad ne aš darau šventę, o tai šventė man. Man smagu kurti grožį, kurti puošnią aplinką, o ir mano brangiausi Naujųjų išvakarėse buvo su manimi, visa mano, kaip vadinu, darbinė šeima – visi mes kartu“, – 15min kalbėjo K.Kaikarienė.

Tuo tarpu su tikrąja šeima ji šampano taurę už asmeninius ir 2018-uosius metus ketina pirmadienio vakarą, kuomet visi drauge susirinks vakarienės.

Šiandien K.Kaikarienė sako gimtadienio jau nesureikšminanti ir dėl to, kad jis sutampa su kita – Naujųjų Metų švente, visai neliūdinti. Nors vaikystėje, pripažįsta, buvo kiek kitaip – tuomet dar būdama vaikas ji labiausiai laukdavo gimtadienio, o Naujieji keliaudavo į antrą planą.

Kristina Kaikarienė su dukra Kriste
Kristina Kaikarienė su dukra Kriste

„Tada, dar sovietiniais laikais, ir Senis Šaltis ateidavo per Naujuosius, ne per Kalėdas, tikra šventė būdavo. O jau vėliau, paauglystėje, jaunystėje, pripažinsiu, tuomet man gimtadienis atrodė keista šventė – visi susiplanuodavo Naujųjų šventimą, o atvykti pas pasveikinti manęs buvo tarsi prievolė. Tik dabar, kai jau visai suaugau, tai dažnai gimtadienis yra darbo diena, bet dėl to nei kiek neliūdžiu“, – linksmai pasakojo K.Kaikarienė.

Pasak jos, gimtadienio nereikia sureikšminti, kaip ir nereikia sureikšminti bėgančių metų. 53-eji jai tėra tik skaičius, nors moteris sako juo net besididžiuojanti ir tikina nė už ką nenorėtų atsukti laiko atgal.

„Kuo toliau, tuo labiau džiaugiuosi branda. Ir žinau viena – niekada nenorėčiau grįžti į jaunystę. Kai subręsti, kai supranti, kad gali daryti viską, kad niekas tau negali pasakyti „ne, negalima“, kai tau viskas galima ir tik tu pati sprendi, kaip ir kiek labai – man labai patinka šis laikas“, – 15min kalbėjo ji.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Kristina Kaikarienė ir Vygintas Kaikaris
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Kristina Kaikarienė ir Vygintas Kaikaris

K.Kaikarienė įsitikinusi – „pasaulis priklauso subrendusioms moterims“, o šiandien ji pati jaučiasi ramesnė, patirianti mažiau streso, o tai, sako, „velniškai veža“.

„Patikėjau posakiu, kad širdy ne ruduo. Net jei anksčiau galvodavau, kad 35-erių moteris yra jau labai brandi, tai dabar manau, kad ir 50 metų nėra daug, tai laikas, kai moteris gali džiaugtis, keliauti, daryti tai, kas jai patinka, kad gali kaifuoti nuo gyvenimo”, – sako K.Kaikarienė.

Praėjusius, 2017-uosius, metus ji vadina labai sėkmingais, per juos jos gyvenime įvyko daug gražių dalykų.

Brice Barret nuotr./Kristina Kaikarienė
Brice Barret nuotr./Kristina Kaikarienė

„Mane labai motyvuoja meilė. Meilė žmonėms, meilė darbui, gyvenimui. O naujais metais linkiu sau neprarasti tų žmonių, kuriuos turiu, kuriuos laikas patikrino: tų, kurie manęs nepavedė, neišdavė, neapgavo. Jų nėra labai daug, tačiau tie, kurie yra, jie verti kiekvienos sekundės, kiekvienos pažinties minutės, kurią su jais praleidžiu“, – kalbėjo ji.

O kalbant apie konkrečius tikslus ir norus K.Kaikarienė sako labai norinti patobulinti italų kalbos įgūdžius. „Noriu pagaliau išmokti laisvai kalbėti. Ir... į sporto klubą pradėti vaikščioti. Nors turbūt kalbą išmoksiu greičiau, nei imsiu sportuoti“, – juokėsi pašnekovė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką