15min be reklamos
2022 11 30, 12:18

K.Kardashian ir K.Westo skyrybose padėtas taškas: reperiui teks mokėti įspūdingus alimentus

Skandalingose Kim Kardashian (42) ir Kanye Westo (45) skyrybose padėtas taškas. Oficialiai išsiskyrę socialinių tinklų žvaigždė ir reperis susitarė dėl vaikų globos bei turto dalybų.
Kim Kardashian, Kanye Westas
Kim Kardashian, Kanye Westas / „Scanpix“ nuotr.

Oficialiuose skyrybų dokumentuose nurodyta, kad buvę sutuoktiniai bendrai globos savo keturis vaikus: North (9), Saint (6), Chicago (4) ir Psalm (3).

Skelbiama, kad Kim Kardashian, tiek Kanye Westas atsisakė sutuoktinių tarpusavio išlaikymo. Taip pat jiedu susitarė galimus ginčus dėl vaikų spręsti padedant tarpininkui.

Pagal susitarimą K.Kardashian gaus 200 000 dolerių (193 tūkst. eurų) per mėnesį jų keturių vaikų išlaikymui, rašo „People“.

„Scanpix“ nuotr./Kim Kardashian ir Kanye Westas
„Scanpix“ nuotr./Kim Kardashian ir Kanye Westas

Apie garsio poros skyrybas pranešta dar praėjusių metų pabaigoje. Prašymą oficialiai vėl būti vieniša ir grąžinti jai mergautinę pavardę K.Kardashian pateikė 2021 m. gruodį.

„Nesuderinami skirtumai lėmė nepataisomą santuokos iširimą ir nėra galimybės išsaugoti santuokos konsultuojantis ar kitomis priemonėmis. Nuolatinis šeiminės padėties palaikymas tarp Kim Kardashian ir Kanye Westo nėra naudingas ir nėra jokios priežasties palaikyti teisinius santykius“, – buvo teigiama dokumentuose.

Kim Kardashian ir Kanye Westas / Socialinių tinklų nuotr.
Kim Kardashian ir Kanye Westas / Socialinių tinklų nuotr.

Primename, kad reperis Kanye Westas jau nebėra milijardierius, tad jam teks pasukti galvą, kaip išmokėti alimentus.

Spalio 25 d. leidinys „Forbes“ pranešė, kad reperis neteko vietos milijardierių sąraše po to, kai „Adidas“ nutraukė su juo kontraktą dėl antisemitinės retorikos.

Kompanija pareiškė, kad jos bendradarbiavimas su K.Westu yra „peržiūrimas“ po to, kai reperis tinklalaidės „Drink Champs“ epizode pareiškė, kad jis gali sakyti antisemitinius žodžius, o „Adidas“ su juo tikrai neatsisveikins.

Finansų žurnalo duomenimis, daugiametė Kanye partnerystė su „Adidas“ buvo įvertinta 1,5 mlrd. dolerių. Manoma, kad skandalingai pasisakanti žvaigždė greičiausiai užginčys „Forbes“ atliktą jo grynosios vertės vertinimą.

Tai, kas liko iš Kanye Westo finansinės imperijos po to, kai jis prarado sutartį su „Adidas“, sudaro nekilnojamasis turtas, grynieji pinigai, jo muzikos katalogas ir 5 proc. buvusios žmonos Kim Kardashian drabužių įmonės „Skims“ akcijų, rašė „Forbes“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką