Tiesiogiai
Publikuota 2022 07 05, 20:57

K.Meschino pavyko įsiamžinti su N.Scherzinger: „Nežinau, kaip man taip pasisekė“

Mykonos saloje viešėjusi nuomonės formuotoja, verslininkė Karolina Meschino (27) iš šios kelionės parsivežė ne tik daugybę įspūdžių, bet ir neeilinių nuotraukų. Jai pavyko įsiamžinti su garsia dainininke Nicole Scherzinger (45).
Karolina Meschino, Nicole Scherzinger
Karolina Meschino, Nicole Scherzinger / Asmeninio albumo (Instagram) nuotr.

Atostogaudama Mykonos saloje, Karolina Meschino viename klube susitiko su pasaulinio garso muzikos žvaigžde, šokėja ir aktore Nicole Scherzinger.

Negana to, su ja pavyko ir įsiamžinti. Įspūdžiais savo instagramo paskyroje pasidalijusi Karolina neslėpė, kad tai padaryti buvo išties nelengva – tvarką prižiūrėjo apsauga.

Beje, į kadrą papuolė ir žinomas grafičių menininkas Alecas Monopoly.

„Nežinau, kaip čia man taip pasisekė kad turiu fotkę (dar po dešine Alecas Monopoly įšoko į kadrą), nes šiaip su niekuo nesifotkino ir visą stalą supo belenkiek apsaugos, neleido nei filmuot, nei nieko, ir trynė viską iš telefonų“, – instagrame rašė K.Meschino ir pasidalijo nuotraukomis iš įsimintino vakaro:

Nicole Scherzinger – popmuzikos žvaigždė, priklausiusi populiariai merginų grupei „Pussycat Dolls“. Ji taip pat susikūrė sėkmingą solinę atlikėjos karjerą ir pasižymėjo ne tik muzikos srityje – atliko vaidmenų filmuose ir serialuose, laimėjo televizijos šokių projektą „Dancing with the Stars“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką