15min be reklamos
2022 10 30, 21:12

K.Voropaj – apie dieną, kai ją paliko R.Rudokas: „Ženklų buvo, tik jų nenorėjau matyti“

Šokėja Katerina Voropaj skyrybas su aktoriumi Ramūnu Rudoku atsimena kaip vieną skaudžiausių laikotarpių. Kaip tyčia, viskas įvyko prieš pat Kalėdas, todėl iki šiol gražiausios metų šventės turi tamsų atspalvį.
Katerina Voropa
Katerina Voropaj, Ramūnas Rudokas / Asmeninio albumo nuotr.

Tada, kai Ramūnas Rudokas nusprendė išsiskirti su Katerina Voropaj, jų dvejų metų sūnus Rojus Patrikas dar nemokėjo kalbėti. Be to, kaip atskleidė Delfi TV laidoje „Mamulės“, duris vyras užtrenkė likus vos kelioms savaitėms iki Kalėdų.

„Vieną dieną buvo taip, kad Ramūnas atėjo ir pasakė: „Aš tavęs nebemyliu, tu manęs irgi nebemyli, bet dar to nežinai. Aš išeinu.“ Susikrovė būtiniausius daiktus ir užvėrė duris, – pasakojimą pradėjo K.Voropaj. – Nuo tos dienos mūsų namuose Kalėdos yra švenčiamos truputėlį kitaip.“

Katerina Voropaj/ Asmeninio albumo nuotr.
Katerina Voropaj/ Asmeninio albumo nuotr.

Moteris atvira – toks buvusio vyro akibrokštas buvo netikėtas. Tačiau dabar ji prisimena, kad įvairių signalų apie besibaigiančią meilę buvo, tačiau tada ji nenorėjo jų įžiūrėti.

„Tai buvo smūgis žemiau bambos, bet paskui, laikui praėjus, mintys susitvarkė. Pasirodo, buvo tų ženklų, ir ne vienas, tiesiog bandydama išsaugoti savo jausmus ir šeimą aš nenorėjau to matyti“, – Delfi TV laidoje sakė moteris.

Katerina tikina, jog mažėjant Ramūno susidomėjimu ja ir šeima, jis dažniau važiuodavo į komandiruotes ir netgi pakeitė telefono padėjimo ant stalo poziciją – ėmė dėti ekranu žemyn. Pašnekovė siūlo atkreipti į tai dėmesį visoms.

„Pažiūrėkite, kaip jūsų vyrai deda telefoną ant stalo – aukštyn ekranu, ar ne. Tai irgi labai svarbus momentas, – juokavo ji. – Žinoma, būdavo ir daugiau įvairių smulkmenų.“

Asmeninio albumo nuotr./Katerina Voropaj
Asmeninio albumo nuotr./Katerina Voropaj

Buvusi pora taip ir nesusituokė. Tačiau dabar moteris galvoja, jog tai yra vienas iš pliusų, nes kai neturi ką dalintis, nėra įsipareigojimų, skyrybos vyksta greičiau.

„Žmogus pasakė, išėjo, uždarė duris, tuo viskas ir baigėsi. Likusius daiktus, pamenu, aš sukroviau į dėžes ir pasakiau, kad gali atvažiuoti pasiimti“, – tęsė žinoma šokėja.

Nurijusi skausmą dėl iširusių santykių, Katerina teigė, jog darė viską, kad tik jos sūnus nematytų jokių neigiamų emocijų.

„Iš mano pusės buvo vienintelis prašymas, kad kuo daugiau laiko leistų su vaiku. Po jo išėjimo kiekvieną dieną siųsdavau jam sūnaus nuotraukas. Man buvo be galo svarbu, kad Rojus žinotų, kad tėtis yra ir jis paliko ne jį“, – tikino moteris.

Elvio Žaldario nuotr. /Ramūnas Rudokas
Elvio Žaldario nuotr. /Ramūnas Rudokas

Pokalbio su sūnumi apie tai, kodėl tėtis paliko šeimą, dar nebuvo. Tiesa, R.Rudokas stengiasi dalyvauti visose vaiko šventėse bei susirinkimuose. Tačiau jau teko susidurti su vienu rūpesčiu.

„Pratybose buvo užduotis, skirta šeimai. Mane nustebino formuluotė – įklijuokite šeimos nuotrauką, įrašykite šeimos pavardę ir aptarkite su vaiku, kuo jūsų šeima skiriasi nuo kitų.

Aptarinėjant vienas iš pirmų Rojaus pasakytų skirtumų buvo, kad tėtis negyvena su mumis. Bet tai buvo pasakyta ramiai, nes jis tikriausiai neprisimena to laiko, kai buvo kitaip. O kodėl taip yra, kol kas jam nekyla klausimas“, – laidoje „Mamulės“ sakė K.Voropaj.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką