2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Ką gali šypsena ir kokia jos galia

Šypsena gali daryti stebuklus! Netikite? Dabar pat nusišypsokite. Nuoširdžiai, atvirai, iš visos širdies. Ką jaučiate?
Berta: Tad reikalingiausias daiktas šypsena
Reikalingiausias daiktas šypsena / 15min skaitytojo nuotr.

Apie šypsenos galią galima pasakoti ir pasakoti. Pateiksime keletą argumentų, įtikinančių, kad šypsotis verta:

1. Šypsena pritraukia žmones prie tavęs. Sutikite – mes mieliau laiką leidžiame su linksmais, gyvenimu besidžiaugiančiais žmonėmis ir natūraliai vengiame niurgzlių. Juk būnant su linksmuoliu, bematant tampame laimingesni ir džiugesni, gyvenimas nušvinta šviesesnėmis spalvomis, be didelių pastangų užmirštame problemas, gadinusias nuotaiką pusę dienos, iš galvos išgaruoja visokios krizės ir stichinės nelaimės. Tai taip svarbu!

2. Šypsena sukuria laimės pojūtį. Mes šypsomės visada, kai jaučiamės laimingi. Tai vyksta nesąmoningai. Neveltui per jogos užsiėmimus siūloma visą laiką šypsotis. Pamatysite – jeigu šypsositės nuolat, tai neabejotinai sustiprins laimės jausmą.

3. Šypsotis sveika. Pasak mokslininkų, šypsena mažina streso hormonų koncentraciją, aktyvina širdies ir kraujotakos darbą.

4. Šypsena padeda sušildyti atmosferą. Jeigu susitinkate su nepažįstamaisiais, šypsena, pražydusi veide, iškart signalizuoja, kad šie žmonės jums patinka. Kuo daugiau šypsositės, tuo labiau nepažįstamieji atsipalaiduos ir atsivers jums. Nes taip smagu jausti, kad kažkam tu patinki.Šypsena pritraukia žmones prie tavęs. Sutikite – mes mieliau laiką leidžiame su linksmais, gyvenimu besidžiaugiančiais žmonėmis ir natūraliai vengiame niurgzlių.

5. Šypsena – puikus būdas sugundyti... Nustatyta, kad šypsena ir akys – vieni iš svarbiausių gundymo elementų. Jeigu norite atkreipti į save dėmesį, karts nuo karto nusišypsokite nepažįstamam asmeniui ir žiūrėkite jam į akis. O toliau tegul viskas vyksta savaime...

6. Besišypsantys ilgam išlieka atmintyje. Pasak mokslininkų, mes lengviau įsimename tuos, kurie mums šypsosi. Nes besišypsantys žmonės – žymiai patrauklesni ir įdomesni.

Sutikite – viena yra gražiai kalbėti, o kita – daryti. Juk taip lengva skaityti teoriją ir žymiai sunkiau ją taikyti praktikoje. Jeigu tik perskaitysite šį straipsnį ir nieko nedarysite, tai tuščiai gaištate laiką. Verčiau dabar pat baikite skaitymą.

Dar skaitote? Tuomet siūlome pradėti šypsotis visur ir visada. Keletas pasiūlymų pradedantiems:

1. Šypsokitės nepažįstamiesiems. Neįtikėtinai smagu nustebinti žmogų dovanojant jam šypseną. Taip įdomu stebėti nepažįstamojo reakciją. Netikite? Išbandykite!

2. Šypsokitės natūraliai. Nuo seno esame įpratę prisiklijuoti dirbtinas šypsenas, kai to labai reikia. Bet dirbtinumas visada jaučiasi... Stenkitės šypsotis natūraliai, iš visos širdies. Tai bematant pavergs aplinkinius.

3. Šypsokitės darbe. Dauguma mūsų ateiname į darbą, kaip į mūšio lauką. Kovojame už savo projektus, tikslus, siekius, stengiamės įrodyti, kad esame kiečiausi. Ir... pamirštame, kad aplink mus – žmonės. Raskite laiko stabtelėti ir nusišypsoti kolegoms, verslo partneriams, pažįstamiems iš gretimo ofiso. Šypsokitės, siųsdami žinutę, kad jūs esate žmogiški, šilti, pozityvūs. Nuoširdžiai pasisveikinkite ir persimeskite keletu žodžių. Tai juk taip paprasta. 

4. Šypsokitės... lėtai. Vos sutikę žmogų, nepulkite šypsotis. Bent keletą akimirkų įsistebėkite į žmogų, įsijauskite į jį ir tik tada nusišypsokite. Tai leis žmogui pajusti, kad ši šypsena – tik jam. 

5. Šypsokitės akimis. Kai šypsotės, stenkitės koncentruoti mintis į akis, stenkitės, kad akys siųstų šypseną, įsivaizduokite, kaip akys žiba, kaip skleidžia teigiamą energiją. Jūs net neįsivaizduojate, kokią galią turi ši šypsena!

Pabaigai pasidalinsiu sava patirtimi. Manąja šypseną pažadina anekdotai, tad nuolatos juo skaitau ir pasakoju kitiems. Taip pat stengiuosi kuo dažniau pasidžiaugti gražiomis akimirkomis (saulėlydis, pavykęs projektas, įdomus filmas, nuostabi muzika, skanus maistas, puiki knyga, naujas pirkinys ir dar daugybė kitų nuostabių dalykėlių). Ir dar – mane šypsotis priverčia maži vaikučiai, kurie taip nuoširdžiai krykščia!

Kas sukelia šypseną jums? Pasiimkite popieriaus lapą ir surašykite. Ir naudokite šį stebuklingąjį sąrašą pagal paskirtį. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką