2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Kaip 2014-uosius paversti savo meilės metais?

Nesvarbu, ar šalia savęs jau turite antrąją pusę, ar jos dar tik ieškote, „Betty Confidential“ pataria, ką daryti, kad 2014-ieji būtų jūsų meilės metai.
Romantiškas pasimatymas
Romantiškas pasimatymas / 123RF nuotr.
Temos: 2 Meilė Santykiai

Įsivaizduokite, kokie turėtų būtų jūsų idealūs santykiai

Pabandykite įsivaizduoti, koks turėtų būti asmeninis jūsų gyvenimas, kad juo būtumėte visiškai patenkinta. Galbūt norėtumėte kas rytą nubusti su šypsena veide, nes turite patį nuostabiausią vyrą? O galbūt svajojate sulaukti kelių mielų meilės ženklų ar prisipažinimų per dieną? Kad ir apie ką svajotumėte, jūs tai galite turėti.

Jeigu jau turite antrąją pusę, teks dirbti kartu su savo vaikinu. Abu ant popieriaus užrašykite, ko jums trūksta iki įsivaizduojamų idealių santykių, kaip norėtumėte paįvairinti savo santykius, kad būtų dar daugiau meilės ir džiaugsmo. Susėskite ir kartu aptarkite tai, ką kiekvienas savo sąraše parašėte. Niekur to sąrašo nenukiškite, stenkitės, kad jūsų akiratyje jis šmėžuotų kasdien – netrukus pamatysite, kaip smarkiai pagerės jūsų santykiai.

Daugelis žmonių patys nesuvokia, kokie jie yra laimingi ir kokie puikūs yra jų santykiai – jie iš smulkmenų sukelia dideles problemas.

Jeigu esate vieniša, tai pagaliau išsiaiškinusi, apie kokius santykus svajojate, bandykite atrasti vyrą, kuris atitiktų jūsų kriterijus. Pasiryžkite šiemet dažniau vaikščioti į  pasimatymus, išdrįskite į vakarėlius ateiti viena, išmėginkite internetines pažintis, nebijokite aklų pasimatymų – pati suteikite sau kuo daugiau galimybių surasti tą vienintelį. Juk kuo daugiau žmonių sutiksi, tuo didesnė tikimybė, kad vienas jų bus tavo antroji pusė.

Neleiskite smulkmenoms gadinti santykių

Daugelis žmonių patys nesuvokia, kokie jie yra laimingi ir kokie puikūs yra jų santykiai – jie ieško visokiausių priekabių ir iš smulkmenų sukelia dideles problemas. Kai eilinį kartą išlenda kokia nors erzinanti smulkmė, pagalvokite, kiek jums svarbūs jūsų santykiai. Jeigu jie nėra tokie svarbūs – išsiskirkite, o jeigu santykiai jums labai brangūs, nebijokite sau pasakyti, kad toji smulkmė – nieko tokio. Ir daugiau apie ją nebegalvokite. Jeigu vis tik tai ir toliau erzina, pabandykite apie tai pasikalbėti su mylimuoju arba stenkitės išvengti tokių situacijų.

Jei esate vieniša, neleiskite vienam prastam pasimatymui atimti iš jūsų ūpą. Vargiai tikėtina, kad savo gyvenime meilę surasite jau per pirmąjį 2014-ųjų pasimatymą. Pasistenkite išmokti ko nors naudingo iš to prasto pasimatymo, kad tai daugiau nebepasikartotų.

Kuo daugiau žmonių sutiksi, tuo didesnė tikimybė, kad vienas jų bus tavo antroji pusė.

Vertinkite geras akimirkas ir jų nepamirškite

Tai dar viena didelė klaida, kurią daro daugelis žmonių – jie nustoja vertinti, kokie iš tiesų nuostabūs ir pavydėtini yra jų santykiai. Pasižadėkite, kad 2014-aisiais būsite pozityvesnė savo santykių atžvilgiu. Jei turite mylimąjį, dažniau atkreipkite dėmesį į tai, kaip jis su jumis elgiasi, rūpinasi, myli. Net mažiausi meilės gestai gali sukelti didžiulę šypseną ir vidinį pasitenkinimą, taigi leiskite sau pamatyti tas mažas mielas smulkmenas.

Vienišėms patarimama vertinti gerus pasimatymus – atkreipkite dėmesį, ne ką jaučiate ar galėtumėte jausti tam vaikinui, su kuriuo gerai leidžiate laiką, bet kaip pati tuo metu jaučiatės. Tada net jeigu jums nieko ir nepavyktų galėsite džiaugtis sėkminga kad ir trumpų santykių patirtimi – žinosite, kaip apytikriai jausitės kiekvieną akimirką, kai surasite sau skirtąjį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką