Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

„Kaip gyveni?“: Brazauskas nenori būti parodijuojamas su buteliu

Šį ketvirtadienį LNK laidoje „Kaip gyveni?“ susipina politika, humoras ir... meilė. Filmuojant laidą netikėtai išlindo garsiosios Algirdo ir Kristinos Brazauskų meilės istorijos siūlas. Spėkite, kas turėjo jų vestuvėse būti piršlys? Klausiate, kuo čia dėtas humoras?
A.Brazauskas
A.Brazauskas / Andriaus Ufarto/BFL nuotr.

Sovietmečiu nekaltas anekdotas apie Petriuką vienam žinomam šalies atlikėjui pelnė įspėjamąjį skambutį iš Petro Griškevičiaus vadovaujamo Centro komiteto.

Šiandien humoro jausmą demonstruojantys politikai smaginasi su humoristais – televizijoje, scenoje ir spektakliuose per Seimo posėdžius. Inga Valinskienė koridoriuje dainuoja, Donalda Meiželytė gastroliuoja, Petras Gražulis rėkia į mikrofoną, o Algimantas Salamakinas fiksuoja. O Arūnas Valinskas vaiko žurnalistus. Kol Remigijus Vilkaitis kultūrininkams skelia anekdotus.

LNK laidos „Dviračio šou“ humoristai trina rankas: duok Dieve, šitam Seimui ir Vyriausybei sveikatos...

Tad kas Lietuvoje juokingiau – humoras ar politika? Prezidentas Algirdas Brazauskas prieš televizijos kamerą neslepia susierzinimo.

„Aš esu įsižeidęs. Kodėl jūs mane visada parodijuojate su buteliu rankose? Juk tai nieko bendra su manimi. O mano kalba? Kodėl joje tiek daug rusiškų žodžių? Aš puikiai išmanau kalbos kultūrą ir taisyklingai kalbėti galėčiau pamokyti ne vieną žurnalistą“, – piktinasi prezidentas.

Gali būti, kad po šios laidos jis supyks dar labiau. Žinomas atlikėjas Juozas Zavaliauskas netyčia laidoje prasitars, kaip iš tikrųjų A.Brazauskas susipažino su dabartine žmona Kristina. Tą vakarą po koncerto Sporto rūmų bufete maestro atsimena puikiai...

Apie meilę, politiką ir humorą – LNK laidoje „Kaip gyveni?“ šį ketvirtadienį 19.40 val.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius