Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 10 10, 17:55

Kantri tėvas, bet ne Dievas: su humoru apie čiūdus, kurių veik niekas nežino

Atlikėjas Virgis Stakėnas šiuo metu džiaugiasi ramiu gyvenimo etapu. Drauge su, kaip pats juokauja, pirmąja (ir vienintele) žmona Ramute gyvenantis scenos grandas puoselėja pavydėtinus santykius, iš rankos niekaip nepaleidžia gitaros ir vis dar turi didelių užmojų muzikoje.
Virgis Stakėnas Tik prenumeratoriams Interviu
Virgis Stakėnas / Asmeninio albumo nuotr.

Su Virgiu pasineriame į jo kelią į muziką, jis pasakoja, kaip vietoje mediko diplomo tėvams teko „parnešti kirvuką“ ir kaip galų gale tai tapo geriausiu jo sprendimu, lėmusiu tai, kad dabar savo profesijoje jis jaučiasi kaip žuvis vandeny.

„Savęs nelaikau legendiniu atlikėju, – 15min kalbinamas atlikėjas nusijuokia. – Veikiau save laikau senu muzikantu, bet į žodį „muzikantas“ telpa viskas – ir kūrėjas, ir atlikėjas, ir taip toliau. Bet žodis „senas“ nėra tas, kur nusenęs. Senas – tai patyręs.“

Ir iš tiesų – Virgis Stakėnas kaip niekad stengiasi neatsilikti nuo greitai kintančio pasaulio. Laisvalaikiu jis domisi socialinių tinklų tendencijomis, jį komentuojantį ir rašantį internetinį dienoraštį kasdien stebi jaunimas. „Esu aktyvus interneto gyventojas, įrašus kryptingai skelbiu kiekvieną dieną“, – pabrėžia Virgis.

15min pokalbis su jaunimo vadinamu „kantri tėvu“ – apie muziką jo gyvenime, mediciną, iškeistą į gitarą, gerbėjus socialiniuose tinkluose ir mylimiausią žmoną, su kuria namuose tenka pasiskirstyti kūrybinėmis zonomis tam, kad santykiai ir toliau klestėtų.

Tekstas pirmą kartą publikuotas 2020-09-12.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką