Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Karolina Meschino patvirtino – ji draugauja su OG Version: jis nebėra grupės „Flying Saucer Gang“ narys

Socialiniuose tinkluose jau kuris laikas nerimsta aistros. Internautai spėlioja, kad su grupe „Flying Saucer Gang“ pasirodydavęs OG Version išskyrė Karoliną Meschino ir Remigijų Daškevičių-Remį. Po kelių dienų Karolina nutraukė tylą ir patvirtino, kad išties šiuo metu puoselėja naujus jausmus.
Remigijus Daškevičius-Remis, Karolina Meschino, Dominykas Ježeris-OG Version
Remigijus Daškevičius-Remis, Karolina Meschino, Dominykas Ježeris-OG Version / Vidmanto Balkūno ir Luko Balandžio nuotr./15min montažas

Istorija prasidėjo nuo socialiniuose tinkluose ir forumuose besidalijamos istorijos, esą Karolinos Meschino draugystė su buvusiu mylimuoju Remigijumi Daškevičiumi-Remiu nutrūko dėl to, kad ji susibičiuliavo su Dominyku Ježeriu-OG Version. Greitai išplito laiškas, kuriame teigta, kad dėl to minėtas vaikinas nebekoncertuoja ir su grupe „Flying Saucer Gang“.

Kalbas dar labiau sustiprino kalbos, kad Karolina su Dominyku išvyko į Palangą, o tai paskatino socialinių tinklų žvaigždės sekėjus stebėti kiekvieną detalę. Kalbama, kad visus Karolinos viešinamus įrašus, jie įžvelgė, kad mergina iš tiesų yra su buvusio mylimojo geriausiu draugu.

TAIP PAT SKAITYKITE: Karolina Meschino – atvirai apie kilusį skandalą: „Kalbos apie išdavystę nėra tiesa“

Anot internautų, sekėjai Dominyką pamatė viename vaizdo įraše, kur jo atspindys matėsi valgomajame šaukšte. Tiesa, forumuose rašoma, kad keli nariai net patys nuvyko į kurortą ir bandė patys sugauti naują porą.

„Galėčiau parašyti visą litaniją apie tai, bet užteks ir kelių sakinių. Nežinau ar žinote, bet Karolina Meschino išskyrė grupę ir OG Version jau nebėra jos narys. Meschino, draugaudama su Remiu, melavo ir apgaudinėjo jo šeimą ir jau nuo vasaros galo buvo su OG, kurį vienintelį Remis laikė savo geriausiu draugu.

Net neturiu žodžių apie visą tai, tiesiog jaučiu begalinį nusivylimą tiek Meschino, tiek OG. Remis to nenusipelnė. Negaliu patikėti, kad jie abu taip galėjo jį įskaudinti. OG Version nebėra su FSG. Todėl nuo dabar čia kelsiu tik tai, kas susiję su nerealiausiais FSG“, – skelbta internete.

Taip, mes esame pora

Po šios žinios Karolina dingo iš instagramo, kuriame ji – pati įtakingiausia nuomonės formuotoja Lietuvoje. Tiesa, daugeliui pasigedus socialinių tinklų žvaigždės, ji pati teigė, kad sprendimą pasislėpti nuo sekėjų padarė norėdama pailsėti nuo viešumos.

15min susisiekti su Karolina nepavyko visą dieną. Vis dėlto penktadienio pavakarę ji nusprendė nutraukti tylą ir atvirai papasakoti, kas pastaruoju metu vyksta jos gyvenime.

Martyno Stankaičio nuotr./Karolina Meschino
Martyno Stankaičio nuotr./Karolina Meschino

„Taip, mes esame pora“, – 15min patvirtino Karolina Meschino.

Ji pripažino, kad pastarąsias kelias dienas susidūrė su didele ataka, instagrame dėl šios situacijos ji sulaukė ne vienos žinutės. Tai, ką ji patyrė, buvo, kaip pati sako, beprotiškai sunku.

Net ir kalbėdama dabar su 15min pripažino, kad situacija yra labai sunki, ji jaučia didelį spaudimą, iš gerbėjų sulaukė ir patyčių. Kaip pati sako, ne vienas net grasino.

Vis dėlto ji pabrėžia, kad daug kalbų sulaukusi jos draugystė su Dominyku prasidėjo tik tuomet, kai ji išsiskyrė su Remigijumi Daškevičiumi.

– Kokie tavo santykiai su Remigijumi po to, kai jis ant skandalingojo įrašo instagrame paspaudė „patinka“? Juk kurį laiką jūsų santykiai dar buvo be pykčio, o dabar tu – kitoje barikadų pusėje.

– Aš labai gerbiu Remį ir jo šeimą, tačiau mūsų santykiai yra nutrūkę.

– Kaip vertini interneto trolius, „discordo“ platformą, sekančią kiekvieną tavo žingsnį?

– Tai, kas dabar vyksta socialinėje erdvėje, yra absoliutus kibernetinis persekiojimas, aš esu nebe „followinama“ internete, bet ir fiziškai sekama. Kiekvienas mano žingsnis, atostogos, kelionės, pusryčiai, pietūs ir vakarienė yra fiziškai sekami žmonių, kurie surinktą informaciją, deja, dažniausiai klaidingą, skelbia internetinėje erdvėje, kuria gandus, kursto patyčias, rašo man klaikias žinutes, grasina susidoroti, atakuoja visais įmanomais socialinės medijos kanalais.

Aš neturiu nei noro, nei laiko aiškintis kiekvienam. Mano asmeninis gyvenimas yra mano asmeninis reikalas.

– Ar jūs su OG Version esate pora? Jei taip, tai kiek jau laiko esate kartu?

– Mes su OG Version jau ilgą laiką esame bičiuliai, leidome laiką vienoje kompanijoje. Tik po skyrybų su Remiu pradėjo vystytis mūsų santykiai.

VISĄ INTERVIU SU KAROLINA SKAITYKITE ČIA.

OG Version nebepasirodo kartu su FSG

15min susisiekus su grupės „Flying Saucer Gang“ vadybininku Mantu, jis patvirtino, kad kartu su jais ne vieną bendrą kūrinį sukūręs Dominykas Ježerys kartu nebekoncertuoja.

Nors prieš kelerius metus bendrą muzikinę veiklą pradėję kauniečiai buvo neišskiriami ir pažįstami nuo mokyklos laikų, daugiau bendrų projektų bent greitu metu nereikėtų tikėtis.

Vadybininko teigimu, tai prieš metus stipriai muzikinėje padangė iššovusios grupės planų nepakeis, jie ir toliau žada kurti ir rengti koncertus.

Vis dėlto kalbėti apie susidariusią situaciją „Flying Saucer Gang“ vadybininkas nenorėjo. Jo teigimu, kol kas apie pramogų pasaulio skandalą nežada kalbėti ir Remis.

Luko Balandžio / 15min nuotr./15min studijoje – grupė „Flying Saucer Gang“
Luko Balandžio / 15min nuotr./15min studijoje – grupė „Flying Saucer Gang“

Lapkričio pradžioje Karolina Meschino instagrame pranešė ir žinią, kad skiriasi su Remiu. Tiesa, tąkart abu teigė, kad skyrybos yra iš abiejų pusių draugiškos.

„Galbūt pabuvę atskirai suprasime, kad negalime vienas be kito ir galų gale mus vėl likimas suves kartu ir grįšime vienas pas kitą. Mes gerai ir be galo šiltai sutariame, leidžiame laiką kartu ir su bendrais draugais, vienas kitą be galo mylime, galėčiau 5 dalių knygą parašyti apie tai kiek daug visko jaučiu...

Klipo stopkadras/Karolina Meschino ir Remigijus Daškevičius
Klipo stopkadras/Karolina Meschino ir Remigijus Daškevičius

Kol kas yra taip, kvailokai jaučiuosi, jog turiu teisintis kažkam, bet tiesiog pabodo kalbos už akių ir detektyvai. Gal tai dar net ne pabaiga. Išjungiu komentarų skiltį, nes noriu tik pozityvių emocijų, šiandien su Remiu varom į „Tech top“ apdovanojimus, laukia nereali diena!“, – rašė Karolina.

15min primena, kad prieš metus, socialinių tinklų žvaigždė nutraukė santykius su modeliu Jonu Misevičiumi. Tačiau jos širdį netruko užkariauti grupės „Flying Saucer Gang“ narys Remis.

Karolina tikino, kad ir pati nebūtų patikėjusi, kaip netikėta jos ir Remigijaus pažintis internete peraugs į gražius santykius realiame gyvenime, paklausta, ar jaučiasi laiminga, tą kartą net nesudvejodama atsakė: „Nesu buvusi laimingesnė.“

Jų pažintis prasidėjo socialiniame tinkle: „Man Remio instagramą parodė geriausia draugė. Pradėjau jį sekti, nes pasirodė labai juokingas. Tada atradau jo muziką, porą kartų juokais buvome susirašę, o birželio mėnesį kreipiausi į „Flying Saucer Gang“, kad padėtų man įrašyti vieną dainą. Tapome labai gerais draugai ir mėnesį po to, kai išsiskyriau (su Jonu – red.), įsimylėjau iš naujo.“

TAIP PAT SKAITYKITE: „Flying Saucer Gang“ premjera 15min studijoje: pristatė vaizdo klipą „Lie To Me“, kuriame – ir K.Meschino

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais