2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Karštas Emilės ir Mindaugo Anusauskų medaus mėnuo Azijoje: kadruose – kvapą gniaužiantys vaizdai

Po romantiškų vestuvių Nidoje media projektų vadovas, fotografas Mindaugas Anusauskas ir finansinių technologijų įmonės vadovų asistentė bei svorio mažinimo klinikos administracijos vadovė Emilė Anusauskė išvyko į nuotykių kupiną povestuvinę kelionę. Pora medaus mėnesiui pasirinko egzotiškąją Aziją, tačiau viena kryptimi neapsiribojo.
Emilės ir Mindaugo Anusauskų medaus mėnuo Azijoje
Emilės ir Mindaugo Anusauskų medaus mėnuo Azijoje / Asmeninio albumo nuotr.

Rugpjūčio 31-ąją Nidoje susituokę Mindaugas ir Emilė Anusauskai rugsėjo pradžioje leidosi į mėnesio trukmės povestuvinę kelionę. Prieš išvykdama Emilė portalui Žmonės.lt pasakojo, kad su vyru medų kopinės Honkonge, Singapūre, Balyje ir Dubajuje.

„Nekantraujame atsipūsti nuo viso šurmulio, planavimo, tiesiog mėgautis vienas kitu ir kurti naujas pasakiškas akimirkas kartu, tik šįkart jau kaip šeima“, – kiek anksčiau planais su Žmonės.lt dalijosi Emilė Anusauskė.

Regis, pasakiškų akimirkų jaunavedžiai patyrė į valias – savo socialinių tinklų paskyras Emilė ir Mindaugas užtvindė įspūdingais kadrais, užfiksuotais išskirtiniuose Azijos miestuose. Jais pora sutiko pasidalinti su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

Pirmoji medaus mėnesio stotelė – Honkongas. Tai – viena iš dviejų Kinijos specialiųjų administracinių teritorijų, kurioje gyvena beveik 7,5 mln. žmonių.

„Malonu susipažinti, Honkonge“, – rašė Emilė Anusauskė.

Milžiniškose betono džiunglėse Anusauskai praleido tik keletą dienų, tačiau įspūdžių patyrė su kaupu – jie žavėjosi miesto panorama, architektūra, kultūra, gamta ir maistu. Emocijų pliūpsnis laukė ir Singapūre – mieste-valstybėje, įsikūrusioje saloje Pietryčių Azijoje. Emilė ir Mindaugas tyrinėjo neeilinę architektūrą, religinį ir kultūrinį paveldą, džiaugėsi gastronomija, naktiniu gyvenimu, o svarbiausia – vienas kito draugija.

„Kasdien – mūsų pamatymo vakaras“, – šalia romantiškų kadrų rašė E.Valiukaitė.

Po didžiulių miestų sutuoktiniai patraukė pailsėti į Indonezijai priklausančią Balio salą. Pirmiausia jiedu išvyko į Ubudo miestą, garsėjantį savo ryžių terasomis. Pora aplankė ne tik jas, bet ir Tirta Empul šventyklą, Ubudo beždžionių mišką ir kitas gražiausias aplinkines vietas, o vėliau pramogomis mėgavosi Canggu kurorte.

„Kai vadovaujuosi savo širdimi, atsibundu Balyje“, – dalijosi Emilė.

Fotogalerija:

Prieš išvykdami kopinėti medaus Emilė ir Mindaugas sutiko prisiminti įspūdingą vestuvių šventę Nidoje, kurios, ko gero, nepamirš niekada. Apie simbolinę datą, bemieges naktis, gyvenimą viziją ir ypatingą Evelinos Anusauskaitės-Young vaidmenį vestuvėse – portalo Žmonės.lt interviu.

Fotogalerija:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką