Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 07 27, 16:20

Katažina ir Deivydas Zvonkai mini vestuvių metines: laikėsi ilgametės tradicijos

Prieš aštuonerius metus, liepos 26-ąją atlikėja Katažina Zvonkuvienė ir prodiuseris Deivydas Zvonkus vienas kitam ištarė lemtingąjį „Taip!“. Minėdami bronzines vestuves, pora su vaikais išvyko į jiems ypatingą vietą, kur kasmet laikosi savo tradicijos.
Katažina ir Deivydas Zvonkai su vaikais
Katažina ir Deivydas Zvonkai su vaikais / Asmeninio albumo nuotr.

Portalui Žmonės.lt Katažina Zvonkuvienė prasitarė, kad bronzinių vestuvių metinės sutapo su jos taip lauktomis atostogomis. Aktyvia koncertine veikla šią vasarą galinti pasigirti atlikėja ypatingą progą su šeima norėjo paminėti tradiciškai, gamtos ir ramybės apsuptyje.

„Laikomės tradicijų, tad kaip ir kasmet viskas įprastai – esame čia, kur mums labai gera ir faina“, – portalui Žmonės.lt sakė Katažina ir sutiko pasidalinti naujausia, jau kasmetine tradicija tapusia nuotrauka prie Lavyso ežero.

Asmeninio albumo nuotr./Katažina ir Deivydas Zvonkai su vaikais
Asmeninio albumo nuotr./Katažina ir Deivydas Zvonkai su vaikais

Akimirkomis iš jau aštuntą kartą aplankytos vietos, K.Zvonkuvienė socialiniuose tinkluose pasidalijo ir su sekėjais. „Esame ten, kur ir prasidėjo mūsų graži tradicija“, – rašė atlikėja ir pažymėjusi Nakcižibio vietą, savo mylimam vyrui D.Zvonkui skyrė žodžius.

„Ačiū, meile, už visus tuos metus. Ačiū už Tavo išmintį ir meilę. Per aštuonerius metus patyrėme išties nemažai… Daug daugiau negu tikėjomės… Nenustokim svajoti!“ – į sutuoktinį kreipėsi Katažina.

Portalui Žmonės.lt Katažina yra pasakojusi, kad pirmąkart į sodybą prie Lavyso ežero jiedu su Deivydu atvyko iškart po vestuvių ir nuo to laiko kasmet liepą čia atvyksta paminėti metinių.

Atlikėja atskleidė, kad prieš šešerius metus atsiradusi tradicija jų šeimai tapo miela ir sava, todėl jos laikytis ketina ir ateityje: atvykę čia romantiškai praleisti laiko iškart po vestuvių, pora šią vietą tiesiog įsimylėjo, tad kitąmet grįžo čia atšvęsti pirmųjų savo metinių. Antrais metais čia atvykusi Katažina jau laukėsi, o pagausėjus šeimai sutuoktiniai metines mini kartu su atžalomis.

„Atsiradus vaikams mūsų tradicija nepasikeitė, žadame tęsti ją visą gyvenimą“, – sakė Katažina.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Katažina ir Deivydas Zvonkai
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Katažina ir Deivydas Zvonkai

26 diena kalendoriuje Katažinai ir Deivydui – labai brangi: liepos 26 dieną juodu nuėjo į pirmą pasimatymą, o po trejų metų draugystės sausio 26 dieną įvyko piršlybos, vėliau – liepos 26-ąją ir jųdviejų vestuvės.

Primename, kad pora 2014 metais susituokė Vilniaus rajono santuokų rūmuose, o vėliau Medininkų Švč. Trejybės ir Šv. Kazimiero bažnyčioje prisiekė meilę ir prieš Dievą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką