15min be reklamos
2019 01 02, 12:33

Katažina Zvonkuvienė nusirėžė plaukus: „Trumpi man tinka labiausiai“

Katažina Zvonkuvienė į Naujus metus nusprendė žengti su pokyčiais. Tarpušvenčiu apsilankiusi pas savo kirpėją, dainininkė spontaniškai paprašė šios jai gerokai patrumpinti plaukus.
Katažina Zvonkuvienė ir Deivydas Zvonkus
Katažina Zvonkuvienė ir Deivydas Zvonkus / 15min.lt ir asmeninio albumo nuotr.

„Su Naujais metais visada norisi pokyčių. Nors tiesą sakant minčių apie pasikeitimus turėjau jau anksčiau, dar rudenį pagalvodavau, ką čia būtų galima padaryti. Tad artėjantys Naujieji metai mane ir privertė drąsiau apsikirpti, patrumpinti plaukus“, – 15min pasakojo Katažina Zvonkuvienė.

Tiesa, toks sprendimas į jos galvą šovė netikėtai, tuo metu, kai Katažina buvo atvykusi tiesiog pasitrumpinti plaukų galiukų.

„Kažkada panašiai buvo ir su kirpčiukais – vos ne išeidinėdama pro duris staiga pasiūliau kirpėjai juos nukirpti, ji dar perklausė, ar esu tikra, ir įvykdė mano prašymą. Šįkart irgi jau sėdėdama kėdėje pasakiau, kad noriu drąsiai pasitrumpinti kasas, kad gerai pasimatytų, ji pasitikslino, ar tikrai, ir štai, matome rezultatą“, – šypsojosi ji.

Pasak atlikėjos, su trumpais plaukais ji jaučiasi puikiai: „Komplimentų per Naujuosius gavau, todėl, vadinasi, kad viskas gerai. Nors juk svarbiausia, kad vidus spindėtų, tada ir išorė tą spinduliuos.“

Asmeninio albumo nuotr./Katažina Zvonkuvienė
Asmeninio albumo nuotr./Katažina Zvonkuvienė

K.Zvonkuvienė išvaizdos pokyčius namiškius ir gerbėjus mėgsta stebinti dažnai. Kaip pati sako, nors tai atrodo ir menkniekis, visgi į gyvenimą įneša naujų spalvų.

„Mėgstu eksperimentus, mėgstu keistis, tas matosi gana dažnai. Tik su spalvomis nesu daug eksperimentavus.

Man atrodo, kad trumpesni plaukai man labiausiai tinka. Pailgos veido formos žmonėms šiaip geriau atrodo trumpesnės šukuosenos, nes tai optiškai paslepia pailgumą. Man labiausiai turbūt netiko labai ilgos kasos, bet tai buvo tik eksperimentas, ir tuo metu aš jaučiausi gerai. Visada tą momentą jaučiuosi gerai, bet nuomonė po kiek laiko ir išbandžius ką nors naujo gali keistis“, – 15min pasakojo Katažina Zvonkuvienė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką