Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Katažina Zvonkuvienė paaiškino, kodėl Natalijai Bunkei nesiseka ilgalaikiai santykiai

Šį sekmadienį LNK žiūrovai sužinos, kas iš tikrųjų trukdo Natalijai Bunkei dar kartą ištekėti ir mėgautis vedybiniu gyvenimu. „Neneigsiu, esu nelengvo charakterio, santykiuose su manimi sudėtinga... Žinoma, darbiniuose reikaluose nesu tokia įnoringa, bet gyventi su manimi tikrai nėra lengva“, – pripažino dainininkė Natalija Bunkė.
Katažina Zvonkuvienė ir Natalija Bunkė
Katažina Zvonkuvienė ir Natalija Bunkė / Lukas Balandis / BNS nuotr.

„Tavo širdis ledinė, dėl to čia ir neužsibūna joks vyras!“ – atvirai draugei ir kolegei LNK eteryje pareikš Katažina Zvonkuvienė. „Jei nebūtum to vyro pavogus, būčiau ir aš laiminga!” – atšaus jai N. Bunkė.

Į ginčą įsijungs ir dainininkės bei bičiulės Anžela Adamovič ir Ingrida Martinkėnaitė. Vis dėlto jaudintis neverta – tarp Lietuvos popscenos numylėtinių tvyro taika, o šie ginčai – muzikinės pasakos „Kaip princesė Natalija su Bjauriu Charakteriu jaunikio ieškojo“ scenarijaus dalis.

Pagrindinė priežastis, dėl ko pasakoje princesė Natalija niekaip nesusiranda svajonių jaunikio, yra jos Bjaurus Charakteris, kurį vaidina Mantas Stonkus. Įspūdingu grimu ir kostiumu papuoštas aktorius įkūnija neapibūdinamą, piktą ir aštrialiežuvį personažą, kuris su keiksmais išvaro kiekvieną, kas tik bando įsiteikti princesei. 

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Natalija Bunkė ir Vilmantas Dilys
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Natalija Bunkė ir Vilmantas Dilys

TAIP PAT SKAITYKITE: Su buvusiais vyrais vienoje nuotraukoje įsiamžinusi Natalija Bunkė: „Ir visi draugauja, nesipyksta“

„Tiesą sakant, Bjaurus Charakteris mane labai atitiko“, – po filmavimo juokėsi N. Bunkė. „Mantas buvo nerealus, man jis turbūt ir bus pati įdomiausia pasakos dalis, žiūrėsiu ją su malonumu“, – pridūrė atlikėja. Tiesa, ne visi buvo vienodai sužavėti M. Stonkaus darbu – pasirodo, filmavime ne iki galo supratęs aktoriaus kuriamą herojų, dėl jo užgaulių pastabų nejuokais įsižeidė vienas iš N.Bunkės rankos siekusių jaunikių – dainininkas Sasha Song. 

Be Bjauraus Charakterio, atvirai visą tiesą apie jaunikius rėš ir krištoliame rutulyje pasirodanti būrėja Vaiva – ji ne tik atskleis kandidatų silpnybes, bet ir aptars jų suderinamumą lovoje. N.Bunkė pripažįsta, kad jai gyvenime irgi yra tekę dėl meilės reikalų kreiptis į būrėją. „Tačiau tada ji man kaip tik pasakė labai gerų dalykų“, – nusišypsojo moteris.

Tiesa, filmavimo metu visos estrados karalystės jaunikių pastangas stebėjo ir dabartinis N. Bunkės mylimasis Vilmantas Dilys su jos sūnumi Kristupu. Ar Natalijos krištolinis rutulys užsimins ką nors ir apie šį kandidatą į moters ranką?

Visos rūmų intrigos, paslaptys bei meilės istorijos – jau šį sekmadienį per LNK!

Anžela Adamovič, Katažina Zvonkuvienė ir Natalija Bunkė
Anžela Adamovič, Katažina Zvonkuvienė ir Natalija Bunkė

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Trefoil“ sistema – dantų atkūrimo metodas, leidžiantis sutaupyti
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Reklama
Šri Lanka – geriausia pirmoji pažintis su Azija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką