15min be reklamos
2012 07 27, 17:20

Katažinai Nemycko pirmąsias draugystės su Deivydu Zvonkumi metines primins ligoninė

Vietoj romantiškos vakarienės draugystės metinių su Deivydu Zvonkumi proga – naktinis vizitas į ligoninę. Taip nutiko LNK šokių projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ dalyvei dainininkei Katažinai Nemycko.
Katažina Nemycko ir Deivydas Zvonkus
Katažina Nemycko ir Deivydas Zvonkus / Viganto Ovadnevo nuotr.

Su mylimuoju nusprendusi atšvęsti draugystės metines, dainininkė pajuto vis aštrėjantį skausmą. Pamažu jis tapo nebepakeliamas, Katažina pakilo nuo restorano staliuko, sėdo į savo „Mercedes“ ir nieko nelaukdama po vidurnakčio nuvažiavo į ligoninę.

„Supanikavau. Skausmas buvo toks didelis, lyg kas peiliu durtų į šonkaulius, net negalėjau perjunginėti bėgių. Deivydas man padėjo“, – dramatišką naktį atsimena atlikėja.

Berepetuodama šokį LNK šokių projektui „Kviečiu šokti“ su Dainiumi Dimša, Katažina pasitempė nugaros raumenis. Manė, kad skausmas pamažu praeis, tačiau jis tik ūmėjo. 

„Apžiūrėję gydytojai man diagnozavo tarpšonkaulinio nervo uždegimą ir paskyrė vaistų. Bet, kas geriausia, neuždraudė šokti. Sakė, jei gulėsiu, skausmas bus didesnis. Todėl išgeriu nuskausminamųjų, uždegimą mažinančių vaistų – ir ant parketo, – pasakoja mergina. – Aš užsispyrusi. Taip lengvai nepasiduodu! Nežinau, kas būtų jei negalėčiau šokti. Mane apėmusi toookia didelė aistra.“ 

Katažina juokiasi, kad draugystės metines su Zvonkum atsimins visada. „Naktis, ligoninė – tai taip romantiška! Ir dar viskas gerai baigėsi“, – šypsosi LNK šokių projekto šokėja.

Andriaus Burbos nuotr./Katažina Nemycko ir Dainius Dimaa
Andriaus Burbos nuotr./Katažina Nemycko ir Dainius Dimša

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Nealkoholinis „Švyturio Ekstra“ ketina skinti tarptautinių apdovanojimų laurus
Reklama
Elektromobilis, kurį galima papildyti degalinėje: didžiausi abiejų pasaulių privalumai viename
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką