2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Katažinos dukters frazė „Nieko tokio“ tapo verslo pradžia: mintis kilo D.Zvonkui

Kartais vaikai pasufleruoja net verslo idėjas. Tuo jau spėjo įsitikinti Katažina ir Deivydas Zvonkai, kurių dukters Kornelijos mėgstamas posakis „Nieko tokio“ tapo ne tik daina, bet ir nugulė ant vaikiškų džemperių. Šia proga surengtos dvynukų fotosesijos akimirkomis su 15min pasidalijusi Katažina pasakoja, kad sužinojusi, jog jos frazė nuo šiol bus ant drabužių, Kornelija tuo iškart ėmė girtis darželyje.
Katažina ir Deivydas Zvonkai, Kornelija ir Donatas
Katažina ir Deivydas Zvonkai, Kornelija ir Donatas / 15min ir Dobiliuko foto nuotr.

Penktadienį buvo pristatyta debiutinė K.Zvonkuvienės ketverių metų dukters daina „Nieko tokio“, kaipmat sulaukusi daugybės šiltų reakcijų, o dabar atlikėja paskelbė, kad minėta frazė „pagimdė“ ir verslą – Zvonkai ėmė prekiauti džemperiais, kurių reklaminiais veidais tapo ne kas kitas, kaip jų atžalos, dvynukai Kornelija ir Donatas.

K.Zvonkuvienė 15min atskleidžia, kad kurti drabužius su dukters vartojamu posakiu iš pradžių pasiūlė Deivydas.

„Kaip jau visi žino, ji labai dažnai kartoja „Nieko tokio“ ir užkrečia mus visus. Šią vasarą kažkada sėdėjome ir vis tas „Nieko tokio“ iki tokio lygio, kad su Deivydu net susižvalgėme! Mamoms susierzinimas dažnesnis, tad anksčiau į tam tikras situacijas, kai kažkas kažką išpylė, sudaužė, būčiau reagavusi kitaip, o tą kartą vaikas žiūri į mus didelėmis akimis ir mes taip sinchronu: „Tai nieko tokio.“

Tuomet Deivydas ir sako – taip dažnai tą frazę kartoja, tai gal reiktų kokius marškinėlius sugalvoti su Kornelijos atvaizdu?“, – prisimena Katažina.

Moteris pasakoja, kad kartais tam tikros idėjos po savaitės ar mėnesio jai ima ir pasimiršta, bet ši niekaip neišėjo iš galvos.

„Reiškia, užkabino, pasirodė įdomu. Tačiau tai nebuvo noras daryti biznį. Norėjosi tiesiog užfiksuoti tą Kornelijos etapą ir pozityvu užkrėsti daugiau žmonių – ir vaikų, ir kartu tėvų“, – 15min pasakoja K.Zvonkuvienė.

Vis dėlto galutinis išpildymas kiek kitoks nei pirminė D.Zvonkaus idėja: vietoj jo pasiūlytų marškinėlių nuspręsta sukurti džemperius. Katažina sako, kad idėja išsivystė natūraliai – parduotuvėje pamačiusi džemperius, ji suprato, kad būtent ant jų, o ne ant marškinėlių ar kepurių, norėtų matyti frazę „Nieko tokio“.

Dobiliuko foto nuotr./Kornelija Zvonkutė ir Donatas Zvonkus
Dobiliuko foto nuotr./Kornelija Zvonkutė ir Donatas Zvonkus

Padeda net konkurentai

Katažina neslepia, kad vystydama naują veiklą nuolatos tariasi su Deivydu, tačiau šioje vietoje jis labiau tas, kuris iš šono vieną ar kitą pastebėjimą pasakys. Užtat atlikėja džiaugiasi, kad jai itin daug padeda draugai.

„Konkurencija egzistuoja ir šou pasaulyje, ir ypač tokiame versle kaip drabužiai, dažnai norima ne padėti, o atvirkščiai – pakenkti. Todėl kadangi turiu du toje pačioje srityje besisukančius draugus, kuriems, sakyčiau, būčiau tiesioginė konkurentė, paklausiau jų, ar neįsižeis. Tačiau kaip bebūtų keista, jie man dabar ir padeda labiausiai, davė daug naudingų patarimų, nes su Deivydu versle patirties neturime“, – šypteli pašnekovė.

Dobiliuko foto nuotr./Kornelija Zvonkutė ir Donatas Zvonkus
Dobiliuko foto nuotr./Kornelija Zvonkutė ir Donatas Zvonkus

Katažina priduria, kad dar viena, nuo mokytojavimo laikų pažįstama draugė pagelbėjo kuriant internetinį puslapį. Tuo metu džemperių dizainas buvo sukurtas padedant bičiulei, dirbusiai prie atlikėjos plakatų ir albumo viršelio. Galiausiai ant rūbų atsirado ne tik užrašas „Nieko tokio“, bet ir mergaitės bei berniuko piešiniai.

„Dizaino idėją sugalvojome patys. Pati kažką panašaus nešiojau, man patinka toks stilius. Tik dar norėjau, kad ant džemperių būtų Kornelijos ir Donato prototipai. Gavau dešimt variantų, nugalėjo tas, kurį palaikė dauguma draugų“, – pasakoja K.Zvonkuvienė.

Kornelija mėgaujasi dėmesiu, o Donatas – prisitaiko

Džemperių veidais tapo patys dvynukai Kornelija ir Donatas. Katažina atskleidžia, kad fotosesija pareikalavo papildomo streso, nes jos dieną paaiškėjo, jog įamžinti vaikus turėjusi draugė fotografė susirgo koronavirusu. Visgi įvyko savotiškas stebuklas – susiruošusi skambinti visiems pažįstamiems fotografams, atlikėja jau pirmo skambučio metu gavo teigiamą atsakymą.

„Visada tikiu, kad nėra to blogo, kas neišeitų į gera. Ir išėjo nuostabi fotosesija, labai gyva, išgaudyta, ne dirbtinai supozuota“, – rezultatu džiaugiasi Katažina.

Tiesa, ji neslepia, kad fotosesija labiau mėgavosi Kornelija: „Donatas nemėgsta dėmesio, nemėgsta dalyvauti šurmulyje, tuose, kaip sakau, fejerverkuose, ir yra linkęs pabūti kažkur šone. Jis šaunuolis, kad leidžia sesei pasimėgauti, jai netrukdo, bet kad jam patiktų, tai tikrai ne.

Tačiau mes visada draugiškai susitariame. Kadangi sumanymas sesės, tai ir brolis neišvengiamai turi atlaikyti, nes turi vienintelę sesę dvynę. O kadangi puikiai žinome, kad, pavyzdžiui, fotosesija jam labai labai nepatiks, išvažiavę iš jos sugalvojame paveikti kažką tokio, kas labiau patinka Donatui.“

„Kornelija ir Donatas turbūt kaip aš su Deivydu – aš labiau kadre, jis labiau už jo. Taip pasidalinę“, – dar priduria ir nusijuokia Katažina.

O ir frazę „Nieko tokio“ dažniausiai vartoja būtent Kornelija. „Kai Donatas pargriūva, ji sako – Donatai, broli, nieko tokio“, – pavyzdį 15min pateikia atlikėja.

Dobiliuko foto nuotr./Kornelija Zvonkutė
Dobiliuko foto nuotr./Kornelija Zvonkutė

Sužinojusi, kad jos mėgstamas posakis atsidurs ant džemperių, dukra, anot Katažinos, labai apsidžiaugė. Kadangi jai patinka dėmesys, nuėjusi į darželį iškart ėmė girtis vaikams ir mokytojai. Vis dėlto pašnekovė atskleidžia, kad mergaitė yra labai jautri, todėl šia tema su ja stengiasi kuo daugiau kalbėtis.

„Labai daug dalykų dar reikės paaiškinti, pradedant daina ir baigiant džemperiais, kad kažkam gali ir nepatikti, kad kažkas gali pasakyti, jog negražu, nefaina. Manau, nuo mažų dienų su vaikais reikia kalbėtis kaip su suaugusiais. Kai mes norime kažką pakeisti vaikuose, reikia pradėti nuo savęs. Su mumis tėvai gal kažkada per mažai kalbėjosi, buvo per daug užimti, bet mes užaugę suprantame, kad per pokalbius galima labai daug pasiekti. Ir dabar vaikai iš tikrųjų auga ramesnėje aplinkoje“, – įsitikinusi Katažina.

K.Zvonkuvienė pripažįsta, kad ir pati stengiasi kuo dažniau pasakyti „nieko tokio“. Ir nebūtinai kažkam kitam, o tiesiog sau, garsiai.

„Tai turėtų lydėti ne tiek vaikus, kiek tėvus. Todėl mūsų tikslas yra skleisti gerą nuotaiką, pozityvesnį požiūrį į gyvenimą, į esamą situaciją, kuri labai visus nuvargino. Manau, tas pozityvumas iš mūsų pusės labai laiku, nes sulaukiu labai daug palaikymo, daug pozityvių žodžių, šilumos.

Daug kas rašė ir skambino, sakė, kad neįmanoma žiūrint Kornelijos klipo nesišypsoti. Mūsų žinutė ir yra tokia – gyvenkime ramiau, be streso, juk į daug ką, kas atsitinka, galima numoti ranka ir pasakyti „Nieko tokio“. Esame sveiki, gyvi, ir svarbiausia, kad tai išliktų. Visa kita galima pasiekti, padaryti“, – įkvepiančiomis mintimis dalijasi Katažina.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką