Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 10 02, 12:16

Kaune įvyko tarptautinė premjera „Dorianas“: žinomi svečiai būrėsi su šeimomis

Spalio 1-ąją Nacionaliniame Kauno dramos teatre įvyko ilgai laukta postmodernistinio teatro kūrėjo Roberto Wilsono premjera „Dorianas“. Šeštadienio vakarą į teatrą atvyko garbių svečių iš Lietuvos ir skirtingų užsienio šalių.
Premjeros „Dorianos“ svečiai
Premjeros „Dorianos“ svečiai / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Tarp premjeros svečių pasirodė Vokietijos ambasadorius Lietuvoje ponas Matthias Sonnas, Norvegijos ambasadorius Lietuvoje Ole T. Horpestadas, JAV kultūros atašė Lietuvoje Mojib Ghaznawi, Lietuvos kultūros viceministras Vygintas Gasparavičius bei viceministrė Daina Urbanavičienė, ministerijos atstovai, Goethe's instituto vadovė Anna Maria Strauß.

Taip pat Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis, Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, „Kaunas 2022“ vadovė Virginija Vitkienė ir programos vadovė Ana Kočegarova Maj, projekto partneriai iš Diuseldorfo teatro "Cornelia Walter", Wilfriedas Schulzas, Robertas Johannesas Zeigermannas, režisieriaus Roberto Wilsono asistentas Christofas Belka (JAV), Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas su kolegomis, politikai, kultūros veikėjai ir kiti garbūs svečiai.

Spektaklis sukurtas pagal dramaturgo Darrylo Pinckney pjesę, kuri paremta Oscaro Wilde’o biografija, romanu „Doriano Grėjaus portretas“ ir dailininko Franciso Bacono gyvenimo istorija. Publikos laukia išskirtinės estetikos, vaidybos, garso ir šviesų dermės kūrinys. Spektakliai rodomi spalio 1, 2, 7, 8, 9 dienomis, taip pat ir vėliau.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką