2015-11-07 21:24

Kauno klubinėtojai šėlo Gintarės Korsakaitės koncerte

Praėjusių metų „Lietuvos balso“ dalyvės Gintarės Korsakaitės pasirodymas Kauno naktiniame klube „Mojo Lounge“ sužavėjo klubinėtojus.
Vakarėlio akimirka
Gintarė Korsakaitė / Tomo Petrovskio nuotr.

„Esu tikra – gyvenime viskas priklauso tik nuo manęs pačios. Todėl svajoju, siekiu užsibrėžtų tikslų, siekiu ir tobulėju. Norėčiau gera nuotaika užkrėsti ir klausytojus“, – atvirauja atlikėja.

Vakaro metu skambėjo šiuo metu pasaulio topų viršūnėse karaliaujančių hitų koveriai.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą