Kauno miesto garbės piliečių vardą siūloma suteikti šokių treneriams Jūratei ir Česlovui Norvaišoms

Kauno miesto savivaldybės tarybai siūloma garbės piliečio vardą suteikti garsiems sportinių šokių treneriams Jūratei ir Česlovui Norvaišoms.
Valdo Adamkaus jubiliejaus šventėje – Jūratė ir Česlovas Norvaišos
Valdo Adamkaus jubiliejaus šventėje – Jūratė ir Česlovas Norvaišos / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Juos norima įvertinti už aktyvų Kauno miesto vardo garsinimą Lietuvoje ir užsienyje savo darbais ir veikla meno, kultūros ir sporto srityse, taip pat už svarų indėlį kuriant Kauno miesto gyventojų kultūrinę, socialinę ir dvasinę gerovę.

Šias kandidatūras teikianti savivaldybės Apdovanojimų taryba pabrėžė, kad Norvaišų treniruojamos šokių kolektyvo „Sūkurys“ poros 136 kartus iškovojo Lietuvos čempionų titulus, 36 kartus – vicečempionų, 56 bronzos medalius.

Trys „Sūkurio“ poros laimėjo pasaulio čempionų titulus, dvi – vicečempionų, trys – bronzos medalius, 14 kartų šoko pasaulio čempionatų finaluose, keturis kartus iškovojo Europos čempionų titulus.

Be to, J.Norvaišienė nuo 2011 metų yra Kauno miesto savivaldybės tarybos narė.

„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną