Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

„Kažkas atsitiko!“: kaip Greta Šapkaitė išstūmė Kristiną Brazauskienę?

„Kažkas atsitiko!“: televizijos žvaigždė, verslininkė Greta Šapkaitė į politiką įskriejo kaip kometa. Socialdemokratų partijos sąrašuose nepabuvusi nė metų, buvo deleguota tiesiai į savivaldybių rinkimus. Kyla natūralus klausimas: už kokius nuopelnus? Gal todėl, kad tapo Algirdo Mykolo Brazausko šeimos drauge?
Greta Šapkaitė-Valuckienė
Greta Šapkaitė-Valuckienė. / Asmeninio archyv. nuotr.

Greta Šapkaitė ištekėjo už šešiolika metų vyresnio verslininko Lino Valucko ir tapo VU Onkologijos instituto direktoriaus Povilo Valucko marčia. O štai tada ir stebuklingai atsivėrė visi keliai į politiką. Kaip taip atsitiko? Kaip kokioje pasakoje apie pelenę. Vaikystėje Greta buvo ujama kaip našlaitė dėl savo išvaizdos. Bendraklasiai tyčiojosi ir užgauliojo kaip tik galėdami. Tačiau dabar Greta susitvarkė asmeninį gyvenimą. Susirado puikią partiją – Brazauską gydžiusio mediko sūnų. Mat tuo metu, kai ekscelencija Algirdas Brazauskas gydėsi prostatos vėžį Onkologijos institute, šiai įstaigai vadovavo ponas Konstantinas  Povilas Valuckas.  Valuckas labai rūpinosi prezidentu. Prezidentas tai labai vertino.

Štai tik dabar ir aiškėja,  kodėl Greta Šapkaitė per Algirdo Brazausko laidotuves stovėjo greta jo artimųjų. Laidos „Kažkas atsitiko” iškapstyti liudininkai neslepia –  pats Brazauskas palaimino Gretos Šapkaitės atėjimą į partiją! Ir įvyko stebuklas.  Sudarant rinkiminį kandidatų sąrašą, garsioji našlė Kristina Brazauskienė surinko 32 balsus, o Šapkaitė  – net 47!

Visa Gretos Šapkaitės kopimo į politikos olimpą schema – jau šiandien 20 val. 30 min. LNK laidoje „Kažkas atsitiko” su Oksana Pikul ir Karoliu Sakalausku.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius