Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2015 01 02, 19:29

„Kažkur Matyti“ su Virgilijumi Alekna ir Vaidu Baumila bandė nugalėti krepšinio čempiones

Iškart po Naujųjų metų sutikimo moterų Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ sulaukė pirmojo iššūkio 2015 metais: Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės vadovaujamos Lietuvos čempionės ketvirtą žiemą iš eilės išmėgino jėgas su garsių vyrų komanda „Kažkur Matyti“. Vyrai kasmet stengiasi įveikti dailiosios lyties atstoves, tačiau jiems dar nė sykio nepavyko: du mačus laimėjo „Kibirkšties-VIČI“ merginos ir vienas susitikimas baigėsi lygiosiomis. Penktadienio vakarą ir vėl triumfavo merginos: jos nugalėjo „Kažkur Matytus“ rezultatu 76-75.
Vaidas Baumila, Virgilijus Alekna, Jonas Vain auskas
Vaidas Baumila, Virgilijus Alekna, Jonas Vain auskas / Lukas Balandis / BNS nuotr.

„Kibirkšties-VIČI“ ir „Kažkur Matytų“ komandų rungtynės vyko penktadienį, Mykolo Romerio universiteto sporto salėje.

„Kai žaidžiame su vaikišku kamuoliu (moterys rungtyniauja 6 dydžio kamuoliu, vyrai – 7 – aut. past.), taip ir išeina. Iš kitos pusės, nesame smurtautojai, tad merginų baisiai neskriaudžiame“, – juokiasi vienas iš „Kažkur Matytų“ komandos vadovų Gedas Saročka.

„Kažkur Matytų“ vyrų komanda ir „Kibirkšties-VIČI“ merginos tęsia tradiciją padėti sunkiau gyvenantiems. Šioje šventinėse-labdaringose krepšinio rungtynėse tiek vyrų, tiek moterų komandos aukoja pinigus, už kuriuos bus nupirkta sportinė avalynė sportuojantiems, tačiau sunkiau gyvenantiems jauniesiems krepšininkams. Abiejų komandų krepšininkai kvietė aukoti ir susirinkusius žiūrovus.

„Džiaugiamės, kad ir toliau galime pratęsi šią puikią tradiciją, – sako „Kibirkšties-VIČI“ komandos vadovas Dainius Virbickas. – Tai puikus ir labai tikslingas laiko praleidimo būdas, kuris patinka ne tik žaidžiantiems, tačiau ir susirinkusiems pažiūrėti. Po gražiausių metų švenčių puiki galimybė pasilinksminti ir padėti sunkiau gyvenantiems“.

Šiame mače „Kažkur Matytų“ komandos aprangą vilkėjo olimpinis ir pasaulio čempionas Virgilijus Alekna, dainininkai Donatas Montvydas, Vaidas Baumila, Petras Daunys, Mantvydas Sabaitis, komikas Paulius Ambrazevičius, TV veidai Mindaugas Rainys ir Tomas Langvinis, ilgametis „Lietuvos ryto“ komandos vadovas Jonas Vainauskas, komentatorius Rytis Kazlauskas, filmų „Mes už Lietuvą“ ir „Sabonis. 11” režisierius Andrius Lekavičius, krepšinio teisėjas Rytis Sabas ir kiti.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Mindaugas Rainys
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Mindaugas Rainys

„Į rungtynes einame kaip į šventę. Kaip į pasimatymą. Pasipuošėme Kalėdų senio atneštomis aprangomis. Paskutinėje treniruotėje pasitarėme, kad laikysimės futbolo taktikos – sieksime lygiųjų“, – šypsojosi „Kažkur Matytų“ įžaidėjas Donatas Montvydas.

„Kažkur Matytų“ komandos treneriu tapo buvęs profesionalus krepšininkas, šokių projekto dalyvis, o šiuo metu kandidatas į Vilniaus miesto tarybą Matas Niparavičius.

„Kibirkšties-VIČI“ merginos šiam mačui ruošėsi rimtai: kartojo derinius, tobulino tritaškių metimų taiklumą, darė atsispaudimus. Pasiruošimas nepraėjo veltui: merginos vyrus nugalėjo rezultatu 76-75.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Virginijus Alekna
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Virginijus Alekna

Daugilės Šarauskaitės dėjimas prieš rungtynes su „Kažkur Matyti“ komanda:

VIDEO: Daugilės Šarauskaitės dėjimas prieš rungtynes su „Kažkur Matytų“ komanda

 

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką