Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

„Keymono“ lyderė Daiva Starinskaitė susižadėjo: širdį užkariavo australas aktorius Chrisas Leaney

Grupės „Keymono“ lyderė Daiva Starinskaitė (29) džiaugiasi sėkme ne tik karjeros srityje, bet ir asmeniniame gyvenime. Jau trejus metus ji puoselėja romantiškus jausmus australų aktoriui Chrisui Leaney. Poros santykiai – tvirti kaip uola, tai įrodo ir Daivos ranką papuošęs sužadėtuvių žiedas.
Daiva Starinskaitė ir Chrisas Leaney
Daiva Starinskaitė ir Chrisas Leaney / Asmeninio albumo nuotr.

D.Starinskaitė ir Ch.Leaney susipažino visai atsitiktinai. Pasakodama jųdviejų istoriją Daiva pati stebisi, kokia ji netikėta ir romantiška. Na tikrai primena filmą! 

„Vieną naktį ėjau namo iš susitikimo su drauge. Prie mano namų yra toks džiazo klubas. Išgirdau, kad jame groja kažkokia labai gera grupė. Nusprendžiau užsukti. Buvau visiškai viena, paklausiau tos grupės... Kitame klubo gale pamačiau pažįstamą. Bent man taip tada atrodė. Pamojavau, jis man pamojavo atgal. Priėjau ir žiūriu, kad iš tiesų ten – nepažįstamas... Pasakiau, kad supainiojau jį su kitu žmogumi. Tačiau ėmėme juokauti, kalbėtis... Galiausiai jis paprašė mano telefono numerio“, – bendraudama su Žmonės.lt šypsosi D.Starinskaitė.

Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. /Daiva Starinskaitė
Daiva Starinskaitė

Vėliau Chrisas Daivai paskambino. „Po kelių savaičių susitikome, nuėjome į pasimatymą. Po to taip išėjo, kad visą laiką likome drauge...“ – sako ji. 

Rugsėjo 19-ąją Chrisas Daivai pasipiršo. „Viskas įvyko man labai netikėtai. Keliavome po Graikijos salą, o jis ėmė ir taip netikėtai ten man pasipiršo. Iki tol draugavome trejus metus“, – prisimena dainininkė. 

Kada vestuvės?

„Neįsivaizduoju. Man rodos, tos sužadėtuvės įvyko ne tam, kad vestuves keltume. Mums tai labiau ženklas, kad štai, „tu esi tas mano išrinktas žmogus“. Nelabai skubame, nelabai kalbamės apie vestuves. Nežinau, kada jos bus. Kada nors imsime planuoti. O gal jos bus visai netikėtos“, – šypsosi.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Daiva Starinskaitė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Daiva Starinskaitė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius