2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Kilkuvienė bijo Valinskienės kritikos

Visada optimistiška ir besišypsanti TV laidų vedėja Aušra Kilkuvienė gera nuotaika dalysis ir su artėjančių LNK „Žvaigždžių duetų“ žiūrovais. Jos partneris populiariajame muzikiniame šou bus dainuojantis aktorius Giedrius Arbačiauskas, pažįstamas iš vaidmenų teatre ir televizijos laidos „Dviračio šou“.
Aušra Kilkuvienė
Aušra Kilkuvienė / „Scanpix“ nuotr.

Muzikos mokykloje dainavimo specialybę baigusi ir įvairiuose choruose dainavusi Aušra Kilkuvienė pastaruoju metu neturėjo laiko savo aistrai. „Apsikroviau vaikais ir vyru, nėra kada dainuoti“, – juokiasi Aušra Kilkuvienė.

Pradėjusi repetuoti „Žvaigždžių duetų“ premjerai, Aušra suprato, kad... nebemoka dainuoti „O gal ir nemokėjau? Dainuoju, ir jaučiu, kad nepataikau į toną. Labai bijau“, – sako būsimoji „Žvaigždžių duetų“ dalyvė.

Labiausiai Aušra Kilkuvienė bijo komisijos narės Ingos Valinskienės kritikos. „Moterys moterims žymiai griežtesnės“, – prisipažįsta Aušra.

Dabar daugiausia pagalbos ji laukia iš savo partnerio Giedriaus Arbačiausko: „Man iki jo dainavimo dar toli. Mokysiuos iš jo. Giedrius – labai talentingas aktorius, man patinka jo kuriami personažai „Dviračio šou“ laidoje.“

Iki „Žvaigždžių duetų“ Aušra ir Giedrius nebuvo pažįstami. „Pirmą kartą jį pamačiusi išsigandau, labai piktas pasirodė. O jis sako, kad ne piktas, o rimtas“, – juokiasi Aušra.

Šį šeštadienį prasidėsiančiuose „Žvaigždžių duetuose“, be Aušros ir Giedriaus, pasirodys ryškios ir įspūdingos dainavimo entuziastų ir profesionalų poros, tarp kurių – verslininkas Marius Gelažnikas ir Baiba Skurstene, modelis Jurgita Tvarijonaitė ir grupė „el Fuego“, treneris Jeanas Claude'as Edorhas ir grupė „69 danguje“, aktorius Gintaras Mikalauskas ir Violeta Tarasovienė, valstybės įstaigos vyr. specialistė Giedrė Balutytė ir Vilius Tarasovas, verslininkė Irena Matijošaitienė ir Ovidijus Vyšniauskas, choro „Ave Vita“ meno vadovas ir dirigentas Kastytis Barisas ir Vaida Genytė, humoristas Vitalijus Cololo ir Natalija Zvonkė.

„Žvaigždžių duetų“ premjera – jau šį šeštadienį, 19 val. per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką