Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Kino filmo „Patriotai“ aktorius Nerijus Gadliauskas neliūdi dėl Robertėlio etiketės

Jau keletą metų iš televizijos eterio dingęs Valstybinio Jaunimo teatro aktorius Nerijus Gadliauskas grįžta į didžiuosius kino ekranus. Kelias dešimtis įsimintinų vaidmenų kine ir teatre sukūręs aktorius visiems geriausiai pažįstamas kaip Robertėlis – kuklusis mamyčiukas iš serialo „Moterys meluoja geriau“.
Nerijus Gadliauskas
Nerijus Gadliauskas / Vido Venslovaičio nuotr.

Naujoje „Singing Fish“ komedijoje „Patriotai“ N.Gadliauskui teks įkūnyti keistoką teisybės ieškotoją, nepaperkamąjį Prokurorą.

Šių metų sausio 29-ąją visuose šalies kino teatruose pasirodysiančiame filme „Patriotai“ žiūrovų lauks tikras žvaigždžių desantas. Naujoje juostoje pagrindinius vaidmenis atlieka tikri aktorinio meistriškumo guru: Nerijus Gadliauskas, Giedrius Savickas, Ramūnas Cicėnas, Arūnas Sakalauskas, Rimantė Valiukaitė ir kiti garsūs šalies aktoriai.

„Aš pats labai laukiu, kada galėsiu pažiūrėti šį filmą ir pamatyti, kaip viskas pavyko, kaip viskas atrodys. Filmo laukiu su intriga ir nekantrumu, kaip ir bet kuris kitas žiūrovas. Šiame filme yra visas būtinas kompleksas: gera kūrybinė komanda ir aktoriai, kurie tarpusavyje puikiai susišneka“, – atvirai kalbėjo N.Gadliauskas.

VIDEO: PATRIOTAI TREILERIS 2016

Nerijui filme teko, ko gero, labiausiai išsiskiriantis ir į kitus personažus nepanašus vaidmuo. Komedijoje „Patriotai“ jis turėjo įkūnyti nepaperkamą prokurorą, kuris bando ištirti korupcijos bylą. 

„Mano vaidmuo nėra didelis, bet visai kitoks, nei man įprasta. Jis kitoks, nei man yra uždėtas štampas iš televizijos ekrano. Mano personažas keistokas, savitas, teisybės ieškotojas. Tuo pačiu, šiek tiek gal išsiskiriantis iš bendro filmo konteksto. Man buvo įdomu jį kurti, o kaip pavyko pamatysime“, – apie Prokuroro vaidmenį pasakojo aktorius. 

VIDEO: PATRIOTAI TYZERIS 2016

Geriausiai televizijos žiūrovams Nerijus yra pažįstamas kaip Robertas iš jau aštuntą sezoną rodomo serialo „Moterys meluoja geriau“ ir kino filmo „Moterys meluoja geriau. Kristina“. Šis personažas tapo visų šalies damų numylėtiniu, tačiau panašu, kad pats aktorius Robertėlio – mamos numylėtinio – etiketės stengiasi atsikratyti. 

Paskutinius kelerius metus aktorius daugiau matomas buvo teatro, o ne televizijos žiūrovams: „Gal kažkokių tinkamų naujų pasiūlymų neturėjau. O daryti tą patį... Išsisėmęs buvau. Kai nebelabai fantazuojasi, tai nebereikia to toliau daryti.“

N.Gadliauskas tvirtina, kad šio darbo ėmėsi dėl profesionalios aktorių komandos ir gero bei komiško scenarijaus, kurį parašė dramaturgas ir žurnalistas Mindaugas Nastaravičius.

„Turi kažkas patraukti arba komanda, arba scenarijus, ar šiaip kokia bendra idėja. Turi kažkas suvilioti. Turi pajausti, kad gali būti kažkas įdomaus. Ir tada tokio darbo imiesi. O jei matai, kad tavęs niekas iš viso netraukia, scenarijus neįdomus, idėjos nėra, tai ir nesiimi tokių darbų“, – prisipažino aktorius. 

VIDEO: PATRIOTAI TYZERIS 2 2016

Filmas „Patriotai“ pasakos apie garsiai savo patriotiškumą deklaruojančios šeimos pasiruošimą ypatingai šventei – sūnaus Karolio išlydėtuvėms į karius savanorius. Tačiau ruošiantis šventei ima aiškėti, kad tikrieji patriotai – visai ne tie, kurie garsiai kalba apie meilę tėvynei. Sūnaus išlydėtuves užgožia vertybiniai konfliktai, komiškos ir absurdiškos pastangos norint įrodyti savo atsidavimą Lietuvai.

VIDEO: Giedriaus Savicko ir Arūno Sakalausko laižiakas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Reklama
Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius