Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Kipre ieškota Asta Jonušienė atsirado – moteris gyva ir sveika

Pirmadienį Lietuvą apskriejo žinia apie buvusios Vairuojančių moterų asociacijos „Racing Ladies“ prezidentės Astos Kybartaitės-Jonušienės dingimą. Antradienio popietę šioje istorijoje buvo padėtas taškas – moteris rasta sveika ir gyva.
Asta Jonušienė
Asta Jonušienė / Vitos Jurevičienės nuotr. ir ekrano nuotr.

Apie Astos Kybartaitės-Jonušienės dingimą neseniai buvo paskelbta Kipro policijos puslapyje cypruspolicenews.com, o prie jos paieškų prisidėjo ir šioje šalyje gyvenantys lietuviai. Informacija apie moterį jie aktyviai platino socialiniuose tinkluose.

Laimei, antradienio popietę A.Jonušienė buvo surasta gyva ir sveika. Apie tai Žmonės.lt pranešė artima moters draugė iš Kipro (redakcijai moters vardas ir pavardė žinomi).

„Kalbėjausi su Kipro policija, ji man suteikė informaciją, kad Asta buvo rasta sveika ir gyva. Policija jokių detalių neatskleidžia ir neatskleis, tačiau esmė tokia, kad ją surado patys policininkai. Kaip supratu, Asta buvo pastebėta Pafoso mieste. Dar kartą perklausiau, ar ji buvo ligoninėje, ar buvo sužeista. Mane patikino, kad ligoninėje ji nebuvo ir nėra sužeista“, – Žmonės.lt sakė A.Jonušienės draugė.

Žmonės.lt primena, kad apie A.Jonušienės dingimą pirmadienį pranešė Kipro policija.

„Policija prašo informacijos, galinčios padėti surasti 51 metų Astą Kybartaitę-Jonušienę iš Lietuvos, kuri nuo 2024 m. liepos 3 d. dingo iš savo gyvenamosios vietos Pafoso mieste.

Dingusioji apibūdinta kaip liekno kūno sudėjimo, maždaug 165 cm ūgio, šviesių plaukų ir mėlynų akių. Išeidama ji vilkėjo baltą ilgą suknelę, avėjo geltonus batus, ant rankos turėjo apyrankę su tamsiais akmenukais.

Ekrano nuotr./Dingo Asta Jonušienė
Ekrano nuotr./Dingo Asta Jonušienė

Asmenis, turinčios informacijos, kuri galėtų padėti ją surasti, prašome susisiekti“, – skelbta Kipro policijos puslapyje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais