Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

„Kitokių pasikalbėjimų“ vedėjo kėdę vietoje J.Jankevičiaus išbandys M.Katleris

Projektui „Kitokie pasikalbėjimai“ atsisveikinus su ilgamečiu vedėju Justinu Jankevičiumi, jo kėdę patikėta išbandyti kitiems žinomiems pramogų pasaulio atstovams. Pirmasis naują amplua išbandys komikas Mantas Katleris.
Mantas Katleris
Mantas Katleris / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Pirmasis Manto Katlerio bandymas numatytas kitą savaitę, rugpjūčio 29-ąją. Kaune vykstančiuose „Kitokiuose pasikalbėjimuose“ komikas kalbins atlikėją Justę Arlauskaitę-Jazzu.

„Turbūt buvo sunku įsivaizduoti, kad kažkada šis duetas galės atsidurti ant „Kitokių pasikalbėjimų“ scenos, tačiau Mantas Katleris rugpjūčio 29 dieną Kaune debiutuos laidos vedėjo amplua, o Juste Arlauskaite-Jazzu – viešnios kėdėje.

Mantas Katleris vienareikšmiškai gali save vadinti sėkmingiausiu „Kitokių pasikalbėjimų“ svečiu, kadangi laidos su juo tapo pačios populiariausios, o viena iš jų perkopė net 1 mln. peržiūrų. Tik šį kartą jis save išbandys kitoje rolėje.

Tuo tarpu Jazzu ką tik buvo pripažinta įtakingiausia popkultūros atstove. Justė taip pat neseniai grįžo iš UNICEF misijos Etiopijoje, kur sulaukė nemažai kritikos. Tai bus puiki proga jai pasisakyti, ką ji iš tikrųjų galvoja apie visus heiterius“, – skelbiama renginio apraše.

Projekto „Kitokie pasikalbėjimai“ kūrėjas ir sumanytojas 15min Mantas Bertulis sakė, kad tai nereiškia, jog M.Katleris taps vedėju. Kūrybinė komanda kol kas neprisiriš prie vieno vedėjo, leis sau paeksperimentuoti.

„Kol kas ieškome geriausio varianto, bet yra daug šansų, kad „Kitokių pasikalbėjimų" vairas atiteks ir Mantui Katleriui“, – 15min sakė M.Bertulis.

Tiesa, tai nėra vienintelė naujiena. Pasak M.Bertulio, naujame „Kitokių pasikalbėjimų“ sezone gerbėjai išvys ir aktorių Audrių Bružą. Jis turės savo laidą „Nutikimai“, kurioje skatins žmones nebūti susikausčiusiems, išeiti iš komforto zonos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Trefoil“ sistema – dantų atkūrimo metodas, leidžiantis sutaupyti
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Reklama
Šri Lanka – geriausia pirmoji pažintis su Azija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką