Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2010 12 16, 12:21

KK2 pergalė: išmatų cisternose maisto nebeveš

„KK2” žurnalistų skundą ėmė tirti Specialiųjų tyrimų tarnyba ir Generalinė prokuratūra. Šių veiksmų imtasi po to, kai sužinota, jog maistą ir sąvartyno srutas ta pačia transporto priemone vežusi įmonė nubausta tik 500 litų bauda. Maža to – Valento Vaičūno įmonė buvo vėl įtraukta į maisto tiekėjų registrą. „KK2” tuomet atakavo pro pirštus šiuos sveiku protu nepaaiškinamus dalykus stebinčius veterinarijos tarnybos vadovus.
„KK2“ laidos vedėjai: Ugnės Skonsmanaitės irTomas Ališauskas
„KK2“ laidos vedėjai: Ugnės Skonsmanaitės irTomas Ališauskas / LNK nuotr.

Po to, kai tyrimo ėmėsi specialiosios tarnybos, sujudo ir politikai.  Seimo Aplinkos apsaugos komiteto narė Aurelija Stancikienė buvo pašiurpusi! Penkis vaikus auginanti ir maitinanti mama ėmėsi ryžtingų veiksmų:

„Tas faktas labai papiktino, todėl kreipiausi į maisto ir veterinarijos tarnybą, reikalaudama atlikti tarnybinį patikrinimą ir išaiškinti, kurie pareigūnai taip iš esmės įžūliai ir ciniškai gali elgtis mūsų valstybėje“.

Po  to, kai LNK žurnalistai  ir politikai užvertė veterinarus bei teisėsaugos institucijas skundais ir paklausimais,  tyrimą pradėjo ir Kauno policija.  Po titaniškų pastangų, Valento Vaičiūno įmonė neįtraukta į maistą vežančių įmonių registrą. Taigi  – išmatų cisternose maisto nebegabens. Ir tai dar ne viskas... Veterinarijos tarnyba pakeitė iki šiol galiojusią maisto ir išmatų tiekimo tvarką. Nuo šiol veterinarijos tarnyba privalės registruoti ir  kontroliuoti maisto tiekėjų veiklą ir bus už tai atsakinga.

Belieka pasidžiaugti ir apgailestauti, kad be žurnalistų sekimo, tyrimo, raštų ir skundų rašinėjimo nieko, tikriausiai, nebūtų įvykę. Tad klausimas – ką veikia šimtai didžiules algas gaunančių klerkų?

Ketvirtadienį 19.10 „KK2“ su Ugne Skonsmanaite ir Tomu Ališausku tik per LNK!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką