Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

KK2 vedėja siekianti tapti Marija Silickaja-Šmatavičienė Izraelyje lankė karinius mokymus

Viena iš KK2 laidos vedėjų-pretendenčių Marija Silickaja-Šmatavičienė sako, kad darbas prieš kameras jai nėra naujiena – Marija dalyvavo ne viename realybės šou bei šiuo metu yra loterijos veidas bei dirba „už kadro“.
Marija Silickaja-Šmatavičienė ir Tomas Ališauskas
Marija Silickaja-Šmatavičienė ir Tomas Ališauskas / KK2 nuotr.
Temos: 1 Kariuomenė

„Dalyvavau projekte, kuriame mane pastebėjo prodiuseriai. Praktiškai jau kitą dieną dirbau prodiuserinėje kompanijoje, o po savaitės filmavau pirmuosius interviu su žinomais veidais. Ir man tai labai patiko!”, – kalbėjo M.Silickaja-Šmatavičienė.

Be to, mergina atskleidė, kad yra tarnavusi kariuomenėje – 2007 metais Marija norėjo mokytis Izraelyje, todėl turėjo pereiti visus bazinius šios šalies karių kursus: šaudyti iš M16 automato, važinėti tanku bei mokytis karybos.

„Tikrai buvo įdomi patirtis, tačiau gyvenimas Izraelyje ilgai netruko. 2007 metais prasidėjo karas, todėl tėvai prašė, kad grįžčiau, jie labai pergyveno dėl manęs“, – pasakojo Marija.

Marija pasakoja, kad jos artimieji jau yra įpratę prie jos naujovių paieškos: „Pati ilgai svarsčiau, eiti į atranką, ar ne. Iki paskutiniųjų nieko nesakiau artimiesiems, nusprendžiau, kad pasakysiu tik tada, jeigu mane atrinks toliau, o taip ir atsitiko. Žinoma, tėvai labai apsidžiaugė ir labai palaiko. Vyras, jo brolis ir brolienė net iškepė pyragą, kai patekau į galutinę atranką“, – kalbėjo Marija.

Moteris pasakoja, kad ji visuomet svajojo dirbti televizijoje bei teigia, kad tai yra stiprioji jos pusė.

„Dirbant su skirtingais TV projektais, nuolat matau, kaip dirba kitų laidų vedėjai, mokausi iš jų, klausau patarimų. Tikiuosi, kad ši patirtis padės man sklandžiai vesti laidą KK2 kartu su charizmatiškuoju Tomu“, – pasakojo Marija.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius