Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 11 07, 00:47

Klasikinės muzikos gerbėjų gretose – Erika Vitulskienė ir Virginija Kochanskytė

Sekmadienio popietę vaizdinguose, neseniai restauruotuose Užutrakio dvaro rūmuose vyko Merūno Vitulskio ir pianistės Birutės Asevičiūtės koncertas „Merūno dainos iš širdies“ po jaukaus pasirodymo, svečiams buvo pristatyta įstaigos „United Voices“ ir LRT programos „Klasika“ rengiama Kalėdinių renginių programa.
Virginija Kochanskytė
Virginija Kochanskytė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Pasimėgauti rudens vakaru Užutrakyje bei pasiklausyti muzikos atkeliavo nemažai pažįstamų veidų. Dainavusį vyrą atlydėjo Erika Vitulskienė. Moteris tikino, kad net „Mis Pasaulis“ konkursas tą vakarą buvo jai nė motais, mat po koncerto Merūno laukė filmavimas, o muzika – gerokai svarbiau už išorės grožį.

Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Erika ir Merūnas Vitulskiai
Erika ir Merūnas Vitulskiai

Į koncertą bei kalėdinių renginių pristatymą atvyko ir dizainerė Aušra Haglund su dukra Melani, mados kūrėja Viktorija Jakučinskaitė su dukromis Veronika, Ieva Maja ir vyru Vitalijumi, aktorė Virginija Kochanskytė, dainininkė Judita Leitaitė, Balio Dvariono mokyklos direktorė Laimutė Užkuraitienė , aktorė Olga Polevikova su vyru, pianistu Andrejumi Polevikovu, Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro direktorius Jurgis Banevičius, Lietuvos radijo programos „Klasika“ vadovė Jūratė Katinaitė bei kiti.

Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Viktorija Jakučinskaitė su dukromis Veronika, Ieva Maja ir vyru Vitalijumi
Viktorija Jakučinskaitė su dukromis Veronika, Ieva Maja ir vyru Vitalijumi

Kalėdinių koncertų programą pristatė pianistė ir įstaigos „United Voices“ steigėja B.Asevičiūtė drauge su įstaigos direktorė Rūta Banevičiene.

Kalėdinių renginių Užutrakio dvaro rūmuose programa:

Gruodžio 26-ąją, 13 ir 15 val. – nuo šventinių stalų pakilti ir kiek išsijudinti pakvies muzikinis detektyvas visai šeimai „Kas prarijo Kalėdų senelį?“. Penki drąsūs menininkai stengsis šią misiją atlikti: Onutė Kolobovaitė (balsas), Agnė Doveikaitė-Rubinė (smuikas), Danielis Rubinas (kontrabosas), Birutė Asevičiūtė (fortepijonas), Dominykas Vaitiekūnas (skaitovas). Koncerte D.Vaitiekūnas skaitys čekų autoriaus Macoureko pasakas (tarp jų ir „Begemotas, kuris bijojo skiepų“), kurias lydės muzikiniai ištiktukai, klaustukai, kableliai, arijos, dainos, pjesės ir kiti kūriniai.

Gruodžio 27-ąją, 18.30 val. vyks koncertas „Kalėdinis pasveikinimas“, kuris turėtų tapti puikia dovana muzikos gurmanams. Koncerto atlikėjai pripažinti ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Pasirodys solistė, auksinio balso konkurso „Triumfo arka“ dalyvė Joana Gedmintaitė (sopranas) ir Armonų trio. Tai – pirmasis bendras keturių žymių menininkų projektas, garantuojantis aukščiausią profesionalumą ir įdomią kūrinių interpretaciją.

Gruodžio 28-ąją, 18.30 val. koncertuos vokalinis ansamblis „Voice Lab“. Jo atlikėjai – patyrę ansamblinio a capella dainavimo meistrai, gospelų choro „Sounds in G“ nariai.

Gruodžio 29-ąją, 18.30 val. koncertas „Kalėdų samba“ klausytojų širdis uždegs pietų ritmais pulsuojančiu karščiu. Nuotaikingą vakaro atmosferą kurs solistė Ona Kolobovaitė, smuikininkė Agnė Doveikaitė – Rubinė ir pianistė Birutė Asevičiūtė. „Triumfo arkos“ solistė O.Kolobovaitė ir Gidono Kremerio orkestro smuikininkė atliks retai atliekamus temperamentingus kūrinius.

Gruodžio 30-ąją, 18 val. vyks koncertas „Naujųjų belaukiant“. Ypatingą programą paruošė dainininkė, Kauno muzikinio teatro solistė, „Triumfo arkos“ dalyvė Raminta Vaicekauskaitė ir pianistė, kompozitoriaus Eduardo Balsio anūkė Indrė Baikštytė.

Gruodžio 31-ąją, 18.30 val. klausytojus kvies šventinis Naujametis vakaras su Virgilijumi Noreika, žavinčiu publiką savo charizma, muzikiniu įtaigumu bei sodriu balso tembru. Maestro vakare pasirodys su savo absolvente Marta Lukošiūte. Solistai kartu su B.Asevičiūte atliks linksmą programą, kurioje skambės ir meilės duetai bei Violetos bei Alfredo „Brindisi“ – „Pakelkime taurę linksmybių“!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką