Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2018 01 05, 09:05

Knygos „Valgyk, melskis, mylėk“ autorė E.Gilbert gedi mirusios mylimosios

Pasaulinę šlovę pelniusios knygos „Valgyk, melskis, mylėk“ autorė Elizabeth Gilbert (48) gedi šią savaitę mirusios mylimosios Rayya Elias (57). Moteris mirė po kovos su vėžiu.
Elizabeth Gilbert ir Rayya Elias
Elizabeth Gilbert ir Rayya Elias / Socialinių tinklų nuotr.
Temos: 2 Knygos Bestseleris

Ilgametės geriausios draugės Elizabeth ir Rayya apie santykius prabilo 2016-ųjų metų rugsėjį – praėjus keliems mėnesiams po knygų autorės skyrybų su vyru Jose Nunes.

Elizabeth Gilbert apie skyrybas pranešė feisbuke, pranešusi, kad pradeda santykius su ilgamete drauge, o būtent tai nulėmė santuokos baigtį. Tai buvo pirmas kartas, kai E.Gilbert patvirtino, kad su vyru išsiskyrė ne dėl „asmeninių priežasčių“, o dėl užgimusių jausmų.

Kasos ir kepenų vėžys Rayya Elias, taip pat rašytojai ir dainų autorei, buvo nustatytas 2016-ųjų metų pavasarį. Tai paskatino greičiau įprasminti jausmus, tad 2017-ųjų birželio šeštą dieną buvo surengta graži tuoktuvių ceremonija, kurioje dalyvavo tik šeima ir draugai. Visgi ši santuoka poros santykių legaliai neįteisino.

Kovą su vėžiu R.Elias pralaimėjo šią savaitę, tačiau tiksli data neskelbiama.

Skaudžią netektį E.Gilbert aprašė socialiniame tinkle „Instagram“, paprašiusi šiuo sunkiu metu ramybės ir supratimo.

„Ji buvo mano meilė, mano širdis, mano geriausia draugė, mano mokytoja, mano maištininkė, mano angelas, mano globėja, mano varžovė, mano partnerė, mano mūza, mano burtininkė, mano staigmena, mano dovana, mano kometa, mano išlaisvintoja, mano roko žvaigždė, mano mažylė.

Aš tave labai myliu, Rayya. Ačiū, kad leidai man eiti šalia tavęs iki pat upės krašto. Man buvo didžiulė garbė. Norėčiau tau pasakyti ilsėkis ramybėje, bet žinau, kad ramybė tau visada atrodė nuobodi. Ilsėkis nesibaigiančiuose nuotykiuose“, – socialiniame tinkle žodžius mylimajai skyrė knygų autorė.

Happy New Year, everyone. You made it. We made it. Blessed be. #2018

A post shared by Elizabeth Gilbert (@elizabeth_gilbert_writer) on

We couldn't do any of this alone. Thank God we don't have to.

A post shared by Elizabeth Gilbert (@elizabeth_gilbert_writer) on

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką